Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Dovolená v Krkonoších - dobytí Sněžky ♥ Dovolená v Krkonoších - kolem Harrachova ♥ MVP Mladá Boleslav ♥ Letní dovádění v Krumlově ♥ Moje deváté narozeniny
♥ Krumlov a alegorická plavidla ♥ S teriéry na psí loučce ve Kbelích ♥ S teriéry na výletě do Březiněvsi ♥ Speciální výstava Brno ♥ Evropská výstava Brno ♥ Moje desáté Vánoce ♥ Únorové dovádění na sluníčku ♥ Klubová výstava Brno ♥ Výlet na Divokou Šárku ♥ Procházka k Ringhofferově hrobce ♥ Jarní pampeliškovaná ♥ Mezinárodní výstava psů Praha

Coton de Tulear Atrey

NOVINKY!!! (starší novinky zde).

06. 07. 2015 - Nová fotoreportáž
Už v září roku 2013, tj. před rokem a půl, jsme s páníčky absolvovali krásnou podzimní procházku ze Satalic do Vinoře. A protože se nám to moc líbilo a procházka měla i svou sestřičku z Jenštejna, vyrazili jsme půl roku na to - v květnu 2014 - i na procházku z Jenštejna do Vinoře.

01. 06. 2015 - Nová fotoreportáž
S pouhým měsíčním zpožděním pro vás mám krsnou žluto-zeleno-bílou fotoreportáž z jarní pampeliškované - tu jsem si užíval v sobotu 2. 5. 2015.
A hned den na to - v neděli 3. 5. 2015 jsem vyrazil na mezinárodní výstavu psů v Praze. Tuto výstavu jsem vyhrál a připsal si tak další titul BOB a také titul Vítěz Prahy.

16. 05. 2015 - Nová fotoreportáž
Při příležitosti toho, že panička babička zase vyrazila do lázní, jsme pro vás připravili fotoreportáž z dva roky starého výletu do Mariánských Lázní. Tam jsme paničku babičku jeli navštívit i se strejdy teriéry Igorkem a Hauříkem.
A abychom jenom nevzpomínali, rovnou pro vás mám i druhou fotoreportáž z dalšího výletu - na tom jsem byl před 3 týdny, když jsme jeli vyzvednout páníčka do nedaleké Kamenice. Rovnou jsme si u toho udělali procházku k Ringhofferově hrobce.

26. 04. 2015 - Nová fotoreportáž
Před čtrnácti dny jsem využil krásného počasí a vykňoural si výlet na Divokou Šárku, ze kterého si můžete prohlédnout novou fotoreportáž.

29. 03. 2015 - Nová fotoreportáž
Přidána nová fotoreportáž z klubové výstavy Coton de Tuléar v Brně. Připsal jsem tu si nové tituly Klubový vítěz veteránů 2015, BOV a BOB a také jsem dostal pohár za Nejlepšího veterána v soutěži Nejkrásnější coton roku 2014.

Poslední aktualizace: 06.07.2015

© Coton de Tuléar Atrey