Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Spec. výstava Záhorovice ♥ Výlet do Hovorčovic ♥ Podzimní víkend v Krumlově ♥ První snížek v Krumlově ♥ Moje osmé Vánoce ♥ Úspěšný rok mojí dcerky Irisky ♥ Krumlov, snížek a Rozálka ♥ Moje osmé narozeniny ♥ Na doplnění zbylé části osmého roku pracujeme
♥ Na doplnění 9. roku pracujeme ♥ Nový kámoš Dundee ♥ Kteraktož jsem Dundeeho brusliti učil ♥ Dovolená v Krkonoších - po stopách Labe ♥ Dovolená v Krkonoších - Mumlavské vodopády a včelí stezka ♥ Dovolená v Krkonoších - v ZOO Dvůr Králové ♥ Dovolená v Krkonoších - dobytí Sněžky ♥ Dovolená v Krkonoších - kolem Harrachova

Coton de Tulear Atrey

NOVINKY!!! (starší novinky zde).

29. 08. 2014 - Nová fotoreportáž
Už za dva dny - v neděli - oslavím své deváté narozeniny :) A jako takovou předzvěst toho, co se asi bude dít, jsem pro vás připravil novou fotoreportáž z oslavy těch loňských osmých narozenin.

28. 08. 2014 - Nová fotoreportáž
Na to, jak jsem nového kámoše Dundeeho brusliti učil se můžete podívat v nové fotoreportáži.

13. 08. 2014 - Nová fotoreportáž
Kteraktžto jsem na jaře k novému kámošovi Dundeemu přišel a jaké byly naše první dny najdete v nové fotoreportáži.

06. 08. 2014 - Nová fotoreportáž
Přidána poslední fotoreportáž z dovolené v Krkonoších - konkrétně z procházky po harrachovských pamětihodnostech.

05. 08. 2014 - Nová fotoreportáž
Další dvě fotoreportáže z dovolené v Krkonoších!!! Můžete se podívat, jak jsem třetí den navštívil ZOO ve Dvoře Králové a také na splnění mé povinnosti čecha - dobytí Sněžky.

27. 07. 2014 - Nová fotoreportáž
Byli jsme na dovolené v Krkonoších!!! A jak jsem se měl první dva dny si můžete prohlédnout v nových fotoreportážích - podívejte se, jak jsem vystopoval Labe a také jaké to bylo u Mumlavského vodopádu a na včelí stezce.

15. 12. 2013 - Co se děje
Možná, že ti z vás, kteří ještě sledují tyto www, si říkají "Atíčku, co se děje, že už rok o tobě nevíme". Atíček má za sebou těžký rok. V únoru jsme o něj málem přišli a doposud si lížeme rány. Atíček je ale velký bojovník, a ač celou válku asi nemůže vyhrát, nevzdává se a vítězstvími v jednotlivých bitvách ukazuje, že zázraky existují. Pokud stále ještě patříte mezi jeho fanoušky, tak vězte, že brzy sem začnou přibývat fotečky z jeho letošního roku. I přes těžké onemocnění ho prožil radostně a hravě. Oslavili jsme 8. narozeniny, byli jsme i na pár výletech. Dokonce splnil paničce její sen a ač po vyholení paciček a výrazné ztrátě srsti není úplně ve výstavní kondici, na klubové výstavě v Brně vystartoval ve třídě veteránů. Plánujeme zde uveřejnit i jeho zdravotní záznamy tak, aby si každý mohl udělat objektivní obrázek a nebyl odkázán pouze na šeptandy. Všechno to chce ale hodně času, tak prosíme o trpělivost. Pokud přecejenom chcete aktuální informace hned - velkou část z nich zveřejňujeme na tomto FB profilu.

Poslední aktualizace: 29.08.2014

CELKEM: 123304    Dnes: 20    V září: 51

© Coton de Tuléar Atrey