Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Dovolená v Krkonoších - Mumlavské vodopády a včelí stezka ♥ Dovolená v Krkonoších - v ZOO Dvůr Králové ♥ Dovolená v Krkonoších - dobytí Sněžky ♥ Dovolená v Krkonoších - kolem Harrachova ♥ MVP Mladá Boleslav ♥ Letní dovádění v Krumlově ♥ Moje deváté narozeniny
♥ Krumlov a alegorická plavidla ♥ S teriéry na psí loučce ve Kbelích ♥ S teriéry na výletě do Březiněvsi ♥ Speciální výstava Brno ♥ Evropská výstava Brno ♥ Moje desáté Vánoce ♥ Únorové dovádění na sluníčku ♥ Klubová výstava Brno ♥ Výlet na Divokou Šárku ♥ Procházka k Ringhofferově hrobce

Coton de Tulear Atrey

NOVINKY!!! (starší novinky zde).

16. 05. 2015 - Nová fotoreportáž
Při příležitosti toho, že panička babička zase vyrazila do lázní, jsme pro vás připravili fotoreportáž z dva roky starého výletu do Mariánských Lázní. Tam jsme paničku babičku jeli navštívit i se strejdy teriéry Igorkem a Hauříkem.
A abychom jenom nevzpomínali, rovnou pro vás mám i druhou fotoreportáž z dalšího výletu - na tom jsem byl před 3 týdny, když jsme jeli vyzvednout páníčka do nedaleké Kamenice. Rovnou jsme si u toho udělali procházku k Ringhofferově hrobce.

26. 04. 2015 - Nová fotoreportáž
Před čtrnácti dny jsem využil krásného počasí a vykňoural si výlet na Divokou Šárku, ze kterého si můžete prohlédnout novou fotoreportáž.

29. 03. 2015 - Nová fotoreportáž
Přidána nová fotoreportáž z klubové výstavy Coton de Tuléar v Brně. Připsal jsem tu si nové tituly Klubový vítěz veteránů 2015, BOV a BOB a také jsem dostal pohár za Nejlepšího veterána v soutěži Nejkrásnější coton roku 2014.

24. 02. 2015 - Nová fotoreportáž
A máme tu další z restíků - tentokrát z května roku 2014. To jsem vzal stejdu Igorka a pošuka Dundeeho na pořádný vejšlap (nebo spíš bahněnou) do Unětic - konkrétně na unětickou dvanáctku.

03. 02. 2015 - Nová fotoreportáž
Opravdu nevím, co se to s tím světem děje, ale došel snížek! Panička teda říká, že nám ho všechen ukradli moraváci, ale to není možné! Každopádně tady v Praze žádný není. To mě ale neodradilo od pořádné únorové dováděné na sluníčku - jaké to bylo najdete v nové fotoreportáži.

01. 02. 2015 - Nová fotoreportáž
V červnu roku 2014 jsem dostal pozvánku na svatbu paniččina bratránka Ládi. Při té příležitosti jsem se hodil do gala, takže mi to moooooc slušelo. Ostatně přesvědčte se sami v nové fotoreportáži.

08. 01. 2015 - Nová fotoreportáž
Své desáté Vánoce jsem tradičně prožil v Českém Krumlově. Byly plné řádění - nejdřív na travičce, pak i na snížku! Boboval jsem s Růženkou a taky se dočkal Ježíška! Ostatně se můžete sami přesvědčit v nové fotoreportáži.

Poslední aktualizace: 16.05.2015

© Coton de Tuléar Atrey