Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Standard plemene Můj rodokmen Moji příbuzní Péče o mě S čím si hraju
Moje úspěchy Termíny výstav v ČR
Speciální výstava Záhorovice Výlet do Hovorčovic Podzimní víkend v Krumlově První snížek v Krumlově Moje osmé Vánoce Úspěšný rok mojí dcerky Irisky Krumlov, snížek a Rozálka


Nabídka štěňat Diskuzní fórum cotonkůCoton de Tulear Atrey

NOVINKY!!! (starší novinky zde).

15. 12. 2013 - Co se děje
Možná, že ti z vás, kteří ještě sledují tyto www, si říkají "Atíčku, co se děje, že už rok o tobě nevíme". Atíček má za sebou těžký rok. V únoru jsme o něj málem přišli a doposud si lížeme rány. Atíček je ale velký bojovník, a ač celou válku asi nemůže vyhrát, nevzdává se a vítězstvími v jednotlivých bitvách ukazuje, že zázraky existují. Pokud stále ještě patříte mezi jeho fanoušky, tak vězte, že brzy sem začnou přibývat fotečky z jeho letošního roku. I přes těžké onemocnění ho prožil radostně a hravě. Oslavili jsme 8. narozeniny, byli jsme i na pár výletech. Dokonce splnil paničce její sen a ač po vyholení paciček a výrazné ztrátě srsti není úplně ve výstavní kondici, na klubové výstavě v Brně vystartoval ve třídě veteránů. Plánujeme zde uveřejnit i jeho zdravotní záznamy tak, aby si každý mohl udělat objektivní obrázek a nebyl odkázán pouze na šeptandy. Všechno to chce ale hodně času, tak prosíme o trpělivost. Pokud přecejenom chcete aktuální informace hned - velkou část z nich zveřejňujeme na tomto FB profilu.

27. 01. 2013 - Nová fotoreportáž
Máme tu zimu, napadl snížek a co to znamená? Bílobílé fotoreportáže! :D Konkrétně ta nová fotoreportáž je ze snížkového řádění v Krumlově a jako bonus navíc tam najdete pár foteček nové neteřinky Rozálky.

11. 01. 2013 - Moje dcerka Iriska
Loňský rok byl pro mojí dcerku Irisku výstavně opravdu úspěšný. Tak moc, že se mezi fenkami umístila na 2. místě v soutěži o nejkrásnějšího cotonkra roku. Jak moc jí to šlo a pár foteček najdete zde.

11. 01. 2013 - Nová fotoreportáž
Na Moje osmé Vánoce se můžete podívat v nové fotoreportáži.

08. 01. 2013 - Štěňátka
Všechna Atíčkova štěňátka už mají skvělé nové rodiny.

04. 01. 2013 - Nová fotoreportáž
K oslavě nového roku jsem pro vás připravil hned dvě nové fotoreportáže. Obě jsou z Krumlova, rozdíl je mezi nimi přesně měsíc, a přitom každá je úplně jiná. V té první se můžete podívat na krásný sluníčkový podzimní víkend plný společných her s balónkem, na kolotoči i užívání si sluníčka jako takového. To v té druhé sluníčko rozhodně nesvítilo. Naopak! Napadl první letošní snížek! A jelikož snížek miluju, asi si umíte představit, jak jsem řádil :)

Poslední aktualizace: 15.12.2013

CELKEM: 122017    Dnes: 3    V červenci: 646

© Coton de Tuléar Atrey