Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Spec. výstava Záhorovice ♥ Výlet do Hovorčovic ♥ Podzimní víkend v Krumlově ♥ První snížek v Krumlově ♥ Moje osmé Vánoce ♥ Úspěšný rok mojí dcerky Irisky ♥ Krumlov, snížek a Rozálka ♥ Na doplnění zbylé části osmého roku pracujeme
♥ Na doplnění 9. roku pracujeme ♥ Dovolená v Krkonoších - po stopách Labe ♥ Dovolená v Krkonoších - Mumlavské vodopády a včelí stezka

Coton de Tulear Atrey

NOVINKY!!! (starší novinky zde).

27. 07. 2014 - Nová fotoreportáž
Byli jsme na dovolené v Krkonoších!!! A jak jsem se měl první dva dny si můžete prohlédnout v nových fotoreportážích - podívejte se, jak jsem vystopoval Labe a také jaké to bylo u Mumlavského vodopádu a na včelí stezce.

15. 12. 2013 - Co se děje
Možná, že ti z vás, kteří ještě sledují tyto www, si říkají "Atíčku, co se děje, že už rok o tobě nevíme". Atíček má za sebou těžký rok. V únoru jsme o něj málem přišli a doposud si lížeme rány. Atíček je ale velký bojovník, a ač celou válku asi nemůže vyhrát, nevzdává se a vítězstvími v jednotlivých bitvách ukazuje, že zázraky existují. Pokud stále ještě patříte mezi jeho fanoušky, tak vězte, že brzy sem začnou přibývat fotečky z jeho letošního roku. I přes těžké onemocnění ho prožil radostně a hravě. Oslavili jsme 8. narozeniny, byli jsme i na pár výletech. Dokonce splnil paničce její sen a ač po vyholení paciček a výrazné ztrátě srsti není úplně ve výstavní kondici, na klubové výstavě v Brně vystartoval ve třídě veteránů. Plánujeme zde uveřejnit i jeho zdravotní záznamy tak, aby si každý mohl udělat objektivní obrázek a nebyl odkázán pouze na šeptandy. Všechno to chce ale hodně času, tak prosíme o trpělivost. Pokud přecejenom chcete aktuální informace hned - velkou část z nich zveřejňujeme na tomto FB profilu.

27. 01. 2013 - Nová fotoreportáž
Máme tu zimu, napadl snížek a co to znamená? Bílobílé fotoreportáže! :D Konkrétně ta nová fotoreportáž je ze snížkového řádění v Krumlově a jako bonus navíc tam najdete pár foteček nové neteřinky Rozálky.

Poslední aktualizace: 27.07.2014

CELKEM: 122242    Dnes: 8    V červenci: 871

© Coton de Tuléar Atrey