Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Krumlov a alegorická plavidla ♥ S teriéry na psí loučce ve Kbelích ♥ S teriéry na výletě do Březiněvsi ♥ Speciální výstava Brno ♥ Evropská výstava Brno ♥ Moje desáté Vánoce ♥ Únorové dovádění na sluníčku ♥ Klubová výstava Brno ♥ Výlet na Divokou Šárku ♥ Procházka k Ringhofferově hrobce ♥ Jarní pampeliškovaná ♥ Mezinárodní výstava psů Praha ♥ V lázních Luhačovice ♥ Stezka Povodím Botiče ♥ Den Cotona 2015

Coton de Tulear Atrey

NOVINKY!!! (starší novinky zde).

15. 07. 2015 - Nová fotoreportáž
V půlce června tohoto roku jsem se tradičně zúčastnil Dne Cotona - setkání cotonků a jejich páníčků na Kuklíku, ze kterého jsem vám připravil novou fotoreportáž. Ve skutečnosti šlo už o druhý ročník - v rámci honění restů tak přidávám i novou fotoreportáž z Dne Cotona v roce 2013, čímž je to kompletní :)

09. 07. 2015 - Nová fotoreportáž
Před pár dny jsem se vám pochlubil dvěma vycházkami do Vinoře, které jsem absolvoval už před rokem až rokem a půl. Pojďme se nyní vrátit do přítomnosti - i nyní si rád vyrazím někam na výlet. V nových fotoreportážích se můžete podívat hned na dva - na ozdravný pobyt v v Luhačovických Lázních, kde jsem byl na začátku května a na procházku naučnou stezkou Povodím Botiče z posledního květnového dne letošního roku.

06. 07. 2015 - Nová fotoreportáž
Už v září roku 2013, tj. před rokem a půl, jsme s páníčky absolvovali krásnou podzimní procházku ze Satalic do Vinoře. A protože se nám to moc líbilo a procházka měla i svou sestřičku z Jenštejna, vyrazili jsme půl roku na to - v květnu 2014 - i na procházku z Jenštejna do Vinoře.

01. 06. 2015 - Nová fotoreportáž
S pouhým měsíčním zpožděním pro vás mám krásnou žluto-zeleno-bílou fotoreportáž z jarní pampeliškované - tu jsem si užíval v sobotu 2. 5. 2015.
A hned den na to - v neděli 3. 5. 2015 jsem vyrazil na mezinárodní výstavu psů v Praze. Tuto výstavu jsem vyhrál a připsal si tak další titul BOB a také titul Vítěz Prahy.

Poslední aktualizace: 15.07.2015

© Coton de Tuléar Atrey