Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Krumlov a alegorická plavidla ♥ S teriéry na psí loučce ve Kbelích ♥ S teriéry na výletě do Březiněvsi ♥ Speciální výstava Brno ♥ Evropská výstava Brno ♥ Moje desáté Vánoce ♥ Únorové dovádění na sluníčku ♥ Klubová výstava Brno ♥ Výlet na Divokou Šárku ♥ Procházka k Ringhofferově hrobce ♥ Jarní pampeliškovaná ♥ Mezinárodní výstava psů Praha ♥ V lázních Luhačovice ♥ Stezka Povodím Botiče ♥ Den Cotona 2015 ♥ V Labyrintáriu Loučeň

Coton de Tulear Atrey

NOVINKY!!! (starší novinky zde).

20. 08. 2015 - Nová fotoreportáž
Plánujete nějaký výlet v okolí Prahy? A máte rádi labyrinty? Pak můžu doporučit Labyrintárium na zámku Loučeň - jak jsem si užil návštěvu já se můžete podívat v nové fotoreportáži.
A když už jsme u těch vhodných výletů na zámky a hrady - před dvěma lety jsem si se strejdy teriéry udělal i Výlet na Hrad Kost, kde jsou hafíci vítáni i ve vnitřních expozicích. Přesvědčit se můžete v další nové fotoreportáži.

08. 08. 2015 - Nová fotoreportáž
Při příležitosti toho, že za mnou na víkend přijeli strejda Igorek a pošuk Dundee, jsem vám připravil novou fotoreportáž z loňského dubna, kdy tu byli také na návštěvě a jako správný hostitel jsem je vzal do botanické, ZOO a na Pražský Hrad.

15. 07. 2015 - Nová fotoreportáž
V půlce června tohoto roku jsem se tradičně zúčastnil Dne Cotona - setkání cotonků a jejich páníčků na Kuklíku, ze kterého jsem vám připravil novou fotoreportáž. Ve skutečnosti šlo už o druhý ročník - v rámci honění restů tak přidávám i novou fotoreportáž z Dne Cotona v roce 2013, čímž je to kompletní :)

09. 07. 2015 - Nová fotoreportáž
Před pár dny jsem se vám pochlubil dvěma vycházkami do Vinoře, které jsem absolvoval už před rokem až rokem a půl. Pojďme se nyní vrátit do přítomnosti - i nyní si rád vyrazím někam na výlet. V nových fotoreportážích se můžete podívat hned na dva - na ozdravný pobyt v v Luhačovických Lázních, kde jsem byl na začátku května a na procházku naučnou stezkou Povodím Botiče z posledního květnového dne letošního roku.

06. 07. 2015 - Nová fotoreportáž
Už v září roku 2013, tj. před rokem a půl, jsme s páníčky absolvovali krásnou podzimní procházku ze Satalic do Vinoře. A protože se nám to moc líbilo a procházka měla i svou sestřičku z Jenštejna, vyrazili jsme půl roku na to - v květnu 2014 - i na procházku z Jenštejna do Vinoře.

Poslední aktualizace: 30.08.2015

© Coton de Tuléar Atrey