Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Speicální výstava Brno ♥ Moje deváté Vánoce ♥ Nový kámoš Dundee ♥ Klubová výstava Želiv ♥ Kteraktož jsem Dundeeho brusliti učil ♥ Velikonoce v Krumlově ♥ Dovolená v Krkonoších - po stopách Labe ♥ Dovolená v Krkonoších - Mumlavské vodopády a včelí stezka ♥ Dovolená v Krkonoších - v ZOO Dvůr Králové ♥ Dovolená v Krkonoších - dobytí Sněžky ♥ Dovolená v Krkonoších - kolem Harrachova ♥ MVP Mladá Boleslav ♥ Moje deváté narozeniny
♥ S teriéry na psí loučce ve Kbelích ♥ S teriéry na výletě do Březiněvsi ♥ Speciální výstava Brno ♥ Evropská výstava Brno

Coton de Tulear Atrey

NOVINKY!!! (starší novinky zde).

17. 12. 2014 - Nová fotoreportáž
Přidána nová fotoreportáž z Evropské výstavy psů v Brně, kde jsem získal ocenění Evropský vítěz veteránů a zároveň si nechal uznat titul Český Veterán Šampion.

15. 12. 2014 - Nová fotoreportáž
Konečně! Jako malý vánoční "předdárek" jsme pro vás s paničkou připravili fotoreportáž ze Speciální výstavy Coton de Tuléar v Brně, kde jsem opět získal ocenění BOB a navíc obdržel pohár za titul Klubový Veteránšampion.

07. 12. 2014 - Krásné vánoce a šťastný nový rok!
Vánoce klepou na dveře a proto vám přeju jejich pohodové prožití v kruhu rodinném a do nového roku hlavně hodně zdraví, štěstí a spokojenosti! A při této příležitosti tu pro vás mám novou fotoreportáž z řady restů - konkrétně z mých devátých Vánoc, které jsem prožil loni v Krumlově.

07. 12. 2014 - Nová fotoreportáž
Přidána nová fotoreportáž ze společného výletu do Březiněvsi se strejdy teriéry.

23. 10. 2014 - Nová fotoreportáž
Opět s paničkou doháníme resty, a tak se můžete podívat na dvě výstavy, kterých jsem se účastnil ve svém veteránském věku - na fotoreportáž ze speciální výstavy Coton de Tuléar v Brně, která se konala 14. 9. 2013, tj. 14 dní po mých osmých narozeninách. Tam jsem získal ocenění V1, BOV a BOB. A poté na fotoreportáž z klubové výstavy Coton de Tuléar v Želivě. Ta proběhla 15. 3. 2014 a kromě ocenění V1 a BOV jsem získal i titul Klubový vítěz veteránů. Sbírku klubových vítězů tak mám kompletní :) Stejně tak vy už máte kompletní fotoreportáže z mých výstav.

21. 09. 2014 - Nová fotoreportáž
S teriéry jsem si užil krásný den na psí loučce ve Kbelích, kde jsme mimo jiné řádili i na psích agility prolézačkách. Přesvědčte se sami v nové fotoreportáži!

20. 09. 2014 - Nová fotoreportáž
Pokračujeme v doplňování chybějících fotogalerií! V té nejnovější fotoreportáži se můžete podívat, jak jsem si užil Velikonoce v Krumlově. Počasí nám přálo a tak jsme je téměř celé strávili řáděním venku se strejdou Igokem a pošukem Dundeem.

Poslední aktualizace: 17.12.2014

CELKEM:     Dnes: 25    V prosinci: 536

© Coton de Tuléar Atrey