Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Kteraktož jsem Dundeeho brusliti učil ♥ Velikonoce v Krumlově ♥ Dovolená v Krkonoších - po stopách Labe ♥ Dovolená v Krkonoších - Mumlavské vodopády a včelí stezka ♥ Dovolená v Krkonoších - v ZOO Dvůr Králové ♥ Dovolená v Krkonoších - dobytí Sněžky ♥ Dovolená v Krkonoších - kolem Harrachova ♥ MVP Mladá Boleslav ♥ Letní dovádění v Krumlově ♥ Moje deváté narozeniny
♥ Krumlov a alegorická plavidla ♥ S teriéry na psí loučce ve Kbelích ♥ S teriéry na výletě do Březiněvsi ♥ Speciální výstava Brno ♥ Evropská výstava Brno ♥ Moje desáté Vánoce

Coton de Tulear Atrey

NOVINKY!!! (starší novinky zde).

08. 01. 2015 - Nová fotoreportáž
Své desáté Vánoce jsem tradičně prožil v Českém Krumlově. Byly plné řádění - nejdřív na travičce, pak i na snížku! Boboval jsem s Růženkou a taky se dočkal Ježíška! Ostatně se můžete sami přesvědčit v nové fotoreportáži.

22. 12. 2014 - Nová fotoreportáž
Léto už bylo tak dávno a je to k němu zase tak daleko!!! Proč si ale nezavzpomínat na společné letní dovádění v Krumlově se strejdou Igorkem a pošukem Dundeem. Strávili jsme ho hlavně honěním se na zahrádce a přetahováním o provaz.

19. 12. 2014 - Nová fotoreportáž
V rámci honění restů jsme pro vás s paničkou připravili novou fotoreportáž ze začátku září, kdy jsem byl v rámci návštěvy Krumlova i obdivovat alegorická plavidla ve Vyšším Brodě.

17. 12. 2014 - Nová fotoreportáž
Přidána nová fotoreportáž z Evropské výstavy psů v Brně, kde jsem získal ocenění Evropský vítěz veteránů a zároveň si nechal uznat titul Český Veterán Šampion.

15. 12. 2014 - Nová fotoreportáž
Konečně! Jako malý vánoční "předdárek" jsme pro vás s paničkou připravili fotoreportáž ze Speciální výstavy Coton de Tuléar v Brně, kde jsem opět získal ocenění BOB a navíc obdržel pohár za titul Klubový Veteránšampion.

07. 12. 2014 - Krásné vánoce a šťastný nový rok!
Vánoce klepou na dveře a proto vám přeju jejich pohodové prožití v kruhu rodinném a do nového roku hlavně hodně zdraví, štěstí a spokojenosti! A při této příležitosti tu pro vás mám novou fotoreportáž z řady restů - konkrétně z mých devátých Vánoc, které jsem prožil loni v Krumlově.

07. 12. 2014 - Nová fotoreportáž
Přidána nová fotoreportáž ze společného výletu do Březiněvsi se strejdy teriéry.

Poslední aktualizace: 08.01.2015

CELKEM:     Dnes: 25    V lednu: 847

© Coton de Tuléar Atrey