Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Speicální výstava Brno ♥ Nový kámoš Dundee ♥ Klubová výstava Želiv ♥ Kteraktož jsem Dundeeho brusliti učil ♥ Velikonoce v Krumlově ♥ Dovolená v Krkonoších - po stopách Labe ♥ Dovolená v Krkonoších - Mumlavské vodopády a včelí stezka ♥ Dovolená v Krkonoších - v ZOO Dvůr Králové ♥ Dovolená v Krkonoších - dobytí Sněžky ♥ Dovolená v Krkonoších - kolem Harrachova ♥ MVP Mladá Boleslav ♥ Moje deváté narozeniny
♥ S teriéry na psí loučce ve Kbelích

Coton de Tulear Atrey

NOVINKY!!! (starší novinky zde).

23. 10. 2014 - Nová fotoreportáž
Opět s paničkou doháníme resty, a tak se můžete podívat na dvě výstavy, kterých jsem se účastnil ve svém veteránském věku - na fotoreportáž ze speciální výstavy Coton de Tuléar v Brně, která se konala 14. 9. 2013, tj. 14 dní po mých osmých narozeninách. Tam jsem získal ocenění V1, BOV a BOB. A poté na fotoreportáž z klubové výstavy Coton de Tuléar v Želivě. Ta proběhla 15. 3. 2014 a kromě ocenění V1 a BOV jsem získal i titul Klubový vítěz veteránů. Sbírku klubových vítězů tak mám kompletní :) Stejně tak vy už máte kompletní fotoreportáže z mých výstav.

21. 09. 2014 - Nová fotoreportáž
S teriéry jsem si užil krásný den na psí loučce ve Kbelích, kde jsme mimo jiné řádili i na psích agility prolézačkách. Přesvědčte se sami v nové fotoreportáži!

20. 09. 2014 - Nová fotoreportáž
Pokračujeme v doplňování chybějících fotogalerií! V té nejnovější fotoreportáži se můžete podívat, jak jsem si užil Velikonoce v Krumlově. Počasí nám přálo a tak jsme je téměř celé strávili řáděním venku se strejdou Igokem a pošukem Dundeem.

08. 09. 2014 - Nová fotoreportáž
Na své 9. narozeniny - v neděli 31. 8. 2014 - jsem se zúčastnil Mezinárodní výstavy psů v Mladé Boleslavi. Získal jsem ocenění V1, BOV a dokončil tak titul Český Veteránšampion. Jak moc mi to slušelo a čím jsem oslnil paní rozhodčí - to vše najdete nové fotoreportáži.

04. 09. 2014 - Nová fotoreportáž
Je mi devět let! V neděli 31. 8. 2014 jsem oslavil zakončení svého 9. roku života a start do toho desátého! A jak jsem si to užil, to najdete nové fotoreportáži.

29. 08. 2014 - Nová fotoreportáž
Už za dva dny - v neděli - oslavím své deváté narozeniny :) A jako takovou předzvěst toho, co se asi bude dít, jsem pro vás připravil novou fotoreportáž z oslavy těch loňských osmých narozenin.

Poslední aktualizace: 27.10.2014

CELKEM:     Dnes: 25    V listopadu: 723

© Coton de Tuléar Atrey