Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Krumlov a alegorická plavidla ♥ S teriéry na psí loučce ve Kbelích ♥ S teriéry na výletě do Březiněvsi ♥ Speciální výstava Brno ♥ Evropská výstava Brno ♥ Moje desáté Vánoce ♥ Únorové dovádění na sluníčku ♥ Klubová výstava Brno ♥ Výlet na Divokou Šárku ♥ Procházka k Ringhofferově hrobce ♥ Jarní pampeliškovaná ♥ Mezinárodní výstava psů Praha ♥ V lázních Luhačovice ♥ Stezka Povodím Botiče ♥ Den Cotona 2015 ♥ V Labyrintáriu Loučeň ♥ Léto v Krumlově ♥ V desátém roce jste neviděli ♥ Moje desáté narozeniny ♥ Můj desátý rok života





Coton de Tulear Atrey

NOVINKY!!! (starší novinky zde).

17. 11. 2015 - Nová fotoreportáž
Konečně mi panička pomohla zpracovat fotky z oslavy mých desátých narozenin!!! Můžete se tak podívat, jak moc jsem si je užil. A protože desátými narozeninami můj desátý rok života skončil, je tu i malinkatá fotoreportáž se záběry, které se v desátém roce nikam nevešly. A nemůže ani chybět souhrnná fotoreportáž z mého 10. roku života, kde si můžete připomenout celý 10. rok hezky pohromadě. Howgh!

02. 09. 2015 - Nová fotoreportáž
Že jste tu dlouho neviděli žádnou fotoreportáž z Krumlova? Tak v nové fotoreportáži najdete obrázky ze tří návštěv, kterými jsem Igorka a Dundeeho během léta poctil.
Abyste věděli, že neřádím jenom v Krumlově, tak v další nové fotoreportáži se můžete podívat na rok a půl staré obrázky z pražského řádění s talířem.

20. 08. 2015 - Nová fotoreportáž
Plánujete nějaký výlet v okolí Prahy? A máte rádi labyrinty? Pak můžu doporučit Labyrintárium na zámku Loučeň - jak jsem si užil návštěvu já se můžete podívat v nové fotoreportáži.
A když už jsme u těch vhodných výletů na zámky a hrady - před dvěma lety jsem si se strejdy teriéry udělal i Výlet na Hrad Kost, kde jsou hafíci vítáni i ve vnitřních expozicích. Přesvědčit se můžete v další nové fotoreportáži.

08. 08. 2015 - Nová fotoreportáž
Při příležitosti toho, že za mnou na víkend přijeli strejda Igorek a pošuk Dundee, jsem vám připravil novou fotoreportáž z loňského dubna, kdy tu byli také na návštěvě a jako správný hostitel jsem je vzal do botanické, ZOO a na Pražský Hrad.

15. 07. 2015 - Nová fotoreportáž
V půlce června tohoto roku jsem se tradičně zúčastnil Dne Cotona - setkání cotonků a jejich páníčků na Kuklíku, ze kterého jsem vám připravil novou fotoreportáž. Ve skutečnosti šlo už o druhý ročník - v rámci honění restů tak přidávám i novou fotoreportáž z Dne Cotona v roce 2013, čímž je to kompletní :)

Poslední aktualizace: 17.11.2015

© Coton de Tuléar Atrey