Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Jarní pampeliškovaná ♥ Mezinárodní výstava psů Praha ♥ V lázních Luhačovice ♥ Stezka Povodím Botiče ♥ Den Cotona 2015 ♥ V Labyrintáriu Loučeň ♥ Léto v Krumlově ♥ V desátém roce jste neviděli ♥ Moje desáté narozeniny ♥ Můj desátý rok života
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce

Coton de Tulear Atrey

NOVINKY!!! (starší novinky zde).

30. 03. 2016 - Nová fotoreportáž
Jaké byly moje už jedenácté Vánoce? To najdete v nové fotoreportáži

24. 12. 2015 - Krásné Vánoce všem!
Všem přejeme krásné Vánoce prožité v kruhu rodinném a do nového roku hlavně hodně zdravíčka! A protože to venku moc vánočně nevypadá, mám pro vás jako dáreček hned dvě prosluněné fotoreportáže z letošního podzimu - z říjnového krumlování a pražského podzimování.

05. 12. 2015 - Nová fotoreportáž
Na oslavu toho, že jsem v Krumlově a tiše (nahlas) zde doufám v první letošní snížek (zatím nic :() máme pro vás fotogalerii z krumlovského snížkování v lednu roku 2014.

17. 11. 2015 - Nová fotoreportáž
Konečně mi panička pomohla zpracovat fotky z oslavy mých desátých narozenin!!! Můžete se tak podívat, jak moc jsem si je užil. A protože desátými narozeninami můj desátý rok života skončil, je tu i malinkatá fotoreportáž se záběry, které se v desátém roce nikam nevešly. A nemůže ani chybět souhrnná fotoreportáž z mého 10. roku života, kde si můžete připomenout celý 10. rok hezky pohromadě. Howgh!

Poslední aktualizace: 28.05.2016

© Coton de Tuléar Atrey