Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Procházka ze Satalic do Vinoře

29. 09. 2013

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Krásný podzimní zářiový víkend nás v neděli 29. 9. 2013 vyloženě vyzýval na procházku. Konkrétně jsme se rozhodli pro několikakilometrovou procházku naučnou stezkou vedoucí z pražských Satalic do Vinoře. Sluníčko svítilo, vítr vál - no prostě byla to podzimní idylka spojená s řáděním v podzimním listí ;)

Výlet jsme zahájili na satalickém nádraží, kam jsme se dovezli vlakem. Poté jsme vyrazili směr satalická obora - cestu lemovaly sedmikrásky i jiné kytičky.

V satalické oboře jsme si dali "pauzičku" - bylo tam ideální místečko na řádění. Miluju šustění podzimního listí pod tlapkama, jak se to vždy krásně rozletí, když do toho jeden hupsne :) No užil jsem si to opravdu pořádně :)


Po řádění jsme si s páníčky ještě udělali společné fotečky.

A už jsme fičeli dál, hezky po naučné stezce do Vinoře.

K podzimu patří kaštany. A tak jsem si jich během cesty pár nalovil.

Krátce před Vinoří jsme narazili na takovéto krásné místečko - tam bylo klád k očuchání! Bohužel to mělo i vedlejší dopad - musel jsem se fotit. Ale za ta voňavá místečka k označkování to asi stálo.

Výlet jsme zakončili u Vinořského rybníka pohledem na další stezku, která končila na druhé straně rybníka. Řekli jsme si, že tu někdy taky vyzkoušíme. Ale o tom vám hafnu zase jindy v jiné fotoreportáži ;)

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey