Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Jukaná na MVP v Praze

21. 11. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Tak jako loni, i letos jsem se vydal na takzvanou "jukanou" na Mezinárodní výstavu hafíku v pražských Letňanech. Jinými slovy: vystavovat jsem se nevystavoval (hurráááá), ale na čumendu jsme s páničkou dorazili :) A tady už pár záběrů toho, co jsem viděl a dělal.


Hned první překvapení po příjezdu!!! Pořádně jsem si okoukl nové přírůstky ze zahraničí - sourozence D'Artagnana a Dafne.


Jeee, Cody From Cotton Home, ten se mi líbil. Rozkošnej, miloučkej, voňavoučkej... Pak se k nám přidala ještě Daisy Chundelaté Potěšení (taky přijela na jukanou), Beanie From Cotton Home.


Samozřejmě jsem si pořádně zkontroloval, jak mi sestřička Cecilka roste a hned jsem se s ní vyfotil.


Cotonci přišli na řadu až jako poslední, takže jsme čekali, čekali, čekali... Mnoooo, bylo to faaaakt dlouhé.


Toť v podstatě vše. Ještě se Vám musím pochlubit, jak mě kráááásně nafotil profesionální fotograf u stánku Brit.


Zbývá ještě dodat, že výsledky výstavy najdete na CotonLandu. Všechny fotečky, které panička pořídila, si tradičně můžete prohlédnout na coton.rajce.net.

A taky, přestože jsem se nevystavoval, musím poděkovat. Všem hafíkům a páníkům, protože mi s nimi bylo moooc fajn. A hlavně sestřičce Cecilce, cotonkovi Harrymu a kříženečkovi Kvídovi a jejich páníkům, vedle kterých jsem na výstavě "stanoval", za příjemné přijetí a hezky strávené poledne!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey