Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
MVP České Budějovice
28. 4. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Tak mě zase vzali na úpravu ke kadeřnici paní Zuzaně Větvinské Vršecké. A co to znamená? No přece další výstavu!!! Konkrétně Mezinárodní výstavu psů v Českých Budějovicích.

Hned po návštěvě kadeřnice jsme v sobotu vyrazili do Krumlova. Cesta byla dlouhá, a tak jsem si udělal pohodlíčko.


Ti, co mě znají osobně, si umí dobře představit, jaký je to rozruch, když někam v padnu. Ovšem se strejdou Hauříkem můj příjezd ani nehnul.


Zato strejda Igorek byl ten den oslavencem. Vystavování měl už za sebou a bylo co slavit!!! Vyhrál tituly CAC a CACIB.


Je tu neděle a budějovické výstaviště. Vše probíhalo jako vždy, takže trénink, česání, příprava...


A pozor, i něco navíc. Novináři MF Dnes si mě vybrali, že s paničkou o mně udělajírozhovor. Pravda, ne vše co nakonec napsali panička řekla. Např. jim poměrně dlouho vysvětlovala, že výstava není o bodech, ale o titulech, že se koupu jednou za tři týdny, a když je to fakt třeba tak i častěji. A vůbec se jí neptali, jak často jezdíme vystavovat. Ale to nevadí. No řekněte, nesekne mi to na té fotce?


Je to tady. Sotěž o CAC v mezitřídě se rozběhla.


Hurrrá, vyhrál jsem titul CAC. Jak jsem se rozhodčímu, panu Peteru Machetanzovi z Německa líbil, najdete tady, diplom potom tady.


Souboj o titul CACIB jsem nakonec taktéž získal já. SUPER.


Hele, můj bráška Ashon (máme společného taťku). Potkali jsme se při čekání na závěrečný boj o titul BOB. Nakonec to byl právě bráška, kdo ho vyhrál. MOC MU GRATULUJEME!!!


Za odměnu jsem dostal pískací míček, který teď patří mezi mé nejoblíbenější hračky, a čapku ála strýček Fido. Je překvapivě příjemné, když Vám nesvítí sluníčko do očiček.


A jedno překvapení na závěr. Díky poradkyni pro chov paní Šimůnkové jsem byl na NVP v Olomouci nafocen jako zástupce plemene na samolepky prodávané na výstavách. V Budějovicích si mě konečně mohli páníčci pořídit (stejně jako např. přívěšek na klíče s mojí podobiznou). Moooooc paní Šimůnkové děkujeme!!!


Večer v Krumlově jsem si mohl konečně pořádně zařádit.


Co dodat? Byl to opravdu úspěšný den. Určitě by se ale tak nevydařil, kdyby mě paní kadeřnice tak hezky nenačančala, paní poradkyně Šimůnková paničce nedávala cenné rady, pánička babička a páníček dědeček mi nedělali společnost, strejdové teriéři mě nešetřili, všichni ostatní cotonci a jejich páníčci mi nedrželi palečky a konečně vy všichni by mě neměli tak rádi. MOCKRÁT VŠEM DĚKUJU!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey