Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Novinky na těchto stránkách


♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

09. 09. 2016 - Nová fotoreportáž
Na konci června jsme s páníčky vyrazili na historií opředené místo - do Tetína. Jak se nám výlet vydařil a co jsem všechno viděl najede v nové fotoreportáži.

06. 09. 2016 - Nová fotoreportáž
Krásné hodnocení V1, BOV jsem získal na národní výstavě v Mladé Boleslavi. Celý příběh z této výstavy si můžete prohlédnout v nové fotoreportáži.

04. 09. 2016 - Nová fotoreportáž
Jak jsem oslavil své 11. narozeniny se můžete podívat v nové fotoreportáži.

24. 07. 2016 - Nová fotoreportáž
Venku je takové vedro! A tak jsem si říkal, že by nemuselo být špatné zchladit se snížkovými fotoreportážemi z letošního ledna. A mám pro vás hned dvě! Jedna je z krumlovského snížkodovádění s Dundeem a ta druhá z pražského snížkolítání.

30. 03. 2016 - Nová fotoreportáž
Jaké byly moje už jedenácté Vánoce? To najdete v nové fotoreportáži

24. 12. 2015 - Krásné Vánoce všem!
Všem přejeme krásné Vánoce prožité v kruhu rodinném a do nového roku hlavně hodně zdravíčka! A protože to venku moc vánočně nevypadá, mám pro vás jako dáreček hned dvě prosluněné fotoreportáže z letošního podzimu - z říjnového krumlování a pražského podzimování.

05. 12. 2015 - Nová fotoreportáž
Na oslavu toho, že jsem v Krumlově a tiše (nahlas) zde doufám v první letošní snížek (zatím nic :() máme pro vás fotogalerii z krumlovského snížkování v lednu roku 2014.

17. 11. 2015 - Nová fotoreportáž
Konečně mi panička pomohla zpracovat fotky z oslavy mých desátých narozenin!!! Můžete se tak podívat, jak moc jsem si je užil. A protože desátými narozeninami můj desátý rok života skončil, je tu i malinkatá fotoreportáž se záběry, které se v desátém roce nikam nevešly. A nemůže ani chybět souhrnná fotoreportáž z mého 10. roku života, kde si můžete připomenout celý 10. rok hezky pohromadě. Howgh!

02. 09. 2015 - Nová fotoreportáž
Že jste tu dlouho neviděli žádnou fotoreportáž z Krumlova? Tak v nové fotoreportáži najdete obrázky ze tří návštěv, kterými jsem Igorka a Dundeeho během léta poctil.
Abyste věděli, že neřádím jenom v Krumlově, tak v další nové fotoreportáži se můžete podívat na rok a půl staré obrázky z pražského řádění s talířem.

20. 08. 2015 - Nová fotoreportáž
Plánujete nějaký výlet v okolí Prahy? A máte rádi labyrinty? Pak můžu doporučit Labyrintárium na zámku Loučeň - jak jsem si užil návštěvu já se můžete podívat v nové fotoreportáži.
A když už jsme u těch vhodných výletů na zámky a hrady - před dvěma lety jsem si se strejdy teriéry udělal i Výlet na Hrad Kost, kde jsou hafíci vítáni i ve vnitřních expozicích. Přesvědčit se můžete v další nové fotoreportáži.

08. 08. 2015 - Nová fotoreportáž
Při příležitosti toho, že za mnou na víkend přijeli strejda Igorek a pošuk Dundee, jsem vám připravil novou fotoreportáž z loňského dubna, kdy tu byli také na návštěvě a jako správný hostitel jsem je vzal do botanické, ZOO a na Pražský Hrad.

15. 07. 2015 - Nová fotoreportáž
V půlce června tohoto roku jsem se tradičně zúčastnil Dne Cotona - setkání cotonků a jejich páníčků na Kuklíku, ze kterého jsem vám připravil novou fotoreportáž. Ve skutečnosti šlo už o druhý ročník - v rámci honění restů tak přidávám i novou fotoreportáž z Dne Cotona v roce 2013, čímž jsou fotoreportáže z těchto akcí kompletní :)

09. 07. 2015 - Nová fotoreportáž
Před pár dny jsem se vám pochlubil dvěma vycházkami do Vinoře, které jsem absolvoval už před rokem až rokem a půl. Pojďme se nyní vrátit do přítomnosti - i nyní si rád vyrazím někam na výlet. V nových fotoreportážích se můžete podívat hned na dva - na ozdravný pobyt v v Luhačovických Lázních, kde jsem byl na začátku května a na procházku naučnou stezkou Povodím Botiče z posledního květnového dne letošního roku.

06. 07. 2015 - Nová fotoreportáž
Už v září roku 2013, tj. před rokem a půl, jsme s páníčky absolvovali krásnou podzimní procházku ze Satalic do Vinoře. A protože se nám to moc líbilo a procházka měla i svou sestřičku z Jenštejna, vyrazili jsme půl roku na to - v květnu 2014 - i na procházku z Jenštejna do Vinoře.

01. 06. 2015 - Nová fotoreportáž
S pouhým měsíčním zpožděním pro vás mám krásnou žluto-zeleno-bílou fotoreportáž z jarní pampeliškované - tu jsem si užíval v sobotu 2. 5. 2015.
A hned den na to - v neděli 3. 5. 2015 jsem vyrazil na mezinárodní výstavu psů v Praze. Tuto výstavu jsem vyhrál a připsal si tak další titul BOB a také titul Vítěz Prahy.

16. 05. 2015 - Nová fotoreportáž
Při příležitosti toho, že panička babička zase vyrazila do lázní, jsme pro vás připravili fotoreportáž z dva roky starého výletu do Mariánských Lázní. Tam jsme paničku babičku jeli navštívit i se strejdy teriéry Igorkem a Hauříkem.
A abychom jenom nevzpomínali, rovnou pro vás mám i druhou fotoreportáž z dalšího výletu - na tom jsem byl před 3 týdny, když jsme jeli vyzvednout páníčka do nedaleké Kamenice. Rovnou jsme si u toho udělali procházku k Ringhofferově hrobce.

26. 04. 2015 - Nová fotoreportáž
Před čtrnácti dny jsem využil krásného počasí a vykňoural si výlet na Divokou Šárku, ze kterého si můžete prohlédnout novou fotoreportáž.

29. 03. 2015 - Nová fotoreportáž
Přidána nová fotoreportáž z klubové výstavy Coton de Tuléar v Brně. Připsal jsem tu si nové tituly Klubový vítěz veteránů 2015, BOV a BOB a také jsem dostal pohár za Nejlepšího veterána v soutěži Nejkrásnější coton roku 2014.

24. 02. 2015 - Nová fotoreportáž
A máme tu další z restíků - tentokrát z května roku 2014. To jsem vzal stejdu Igorka a pošuka Dundeeho na pořádný vejšlap (nebo spíš bahněnou) do Unětic - konkrétně na unětickou dvanáctku.

03. 02. 2015 - Nová fotoreportáž
Opravdu nevím, co se to s tím světem děje, ale došel snížek! Panička teda říká, že nám ho všechen ukradli moraváci, ale to není možné! Každopádně tady v Praze žádný není. To mě ale neodradilo od pořádné únorové dováděné na sluníčku - jaké to bylo najdete v nové fotoreportáži.

01. 02. 2015 - Nová fotoreportáž
V červnu roku 2014 jsem dostal pozvánku na svatbu paniččina bratránka Ládi. Při té příležitosti jsem se hodil do gala, takže mi to moooooc slušelo. Ostatně přesvědčte se sami v nové fotoreportáži.

08. 01. 2015 - Nová fotoreportáž
Své desáté Vánoce jsem tradičně prožil v Českém Krumlově. Byly plné řádění - nejdřív na travičce, pak i na snížku! Boboval jsem s Růženkou a taky se dočkal Ježíška! Ostatně se můžete sami přesvědčit v nové fotoreportáži.

22. 12. 2014 - Nová fotoreportáž
Léto už bylo tak dávno a je to k němu zase tak daleko!!! Proč si ale nezavzpomínat na společné letní dovádění v Krumlově se strejdou Igorkem a pošukem Dundeem. Strávili jsme ho hlavně honěním se na zahrádce a přetahováním o provaz.

19. 12. 2014 - Nová fotoreportáž
V rámci honění restů jsme pro vás s paničkou připravili novou fotoreportáž ze začátku září, kdy jsem byl v rámci návštěvy Krumlova i obdivovat alegorická plavidla ve Vyšším Brodě.

17. 12. 2014 - Nová fotoreportáž
Přidána nová fotoreportáž z Evropské výstavy psů v Brně, kde jsem získal ocenění Evropský vítěz veteránů a zároveň si nechal uznat titul Český Veterán Šampion.

15. 12. 2014 - Nová fotoreportáž
Konečně! Jako malý vánoční "předdárek" jsme pro vás s paničkou připravili fotoreportáž ze Speciální výstavy Coton de Tuléar v Brně, kde jsem opět získal ocenění BOB a navíc obdržel pohár za titul Klubový Veteránšampion.

07. 12. 2014 - Krásné vánoce a šťastný nový rok!
Vánoce klepou na dveře a proto vám přeju jejich pohodové prožití v kruhu rodinném a do nového roku hlavně hodně zdraví, štěstí a spokojenosti! A při této příležitosti tu pro vás mám novou fotoreportáž z řady restů - konkrétně z mých devátých Vánoc, které jsem prožil loni v Krumlově.

07. 12. 2014 - Nová fotoreportáž
Přidána nová fotoreportáž ze společného výletu do Březiněvsi se strejdy teriéry.

23. 10. 2014 - Nová fotoreportáž
Opět s paničkou doháníme resty, a tak se můžete podívat na dvě výstavy, kterých jsem se účastnil ve svém veteránském věku - na fotoreportáž ze speciální výstavy Coton de Tuléar v Brně, která se konala 14. 9. 2013, tj. 14 dní po mých osmých narozeninách. Tam jsem získal ocenění V1, BOV a BOB. A poté na fotoreportáž z klubové výstavy Coton de Tuléar v Želivě. Ta proběhla 15. 3. 2014 a kromě ocenění V1 a BOV jsem získal i titul Klubový vítěz veteránů. Sbírku klubových vítězů tak mám kompletní :) Stejně tak vy už máte kompletní fotoreportáže z mých výstav.

21. 09. 2014 - Nová fotoreportáž
S teriéry jsem si užil krásný den na psí loučce ve Kbelích, kde jsme mimo jiné řádili i na psích agility prolézačkách. Přesvědčte se sami v nové fotoreportáži!

20. 09. 2014 - Nová fotoreportáž
Pokračujeme v doplňování chybějících fotogalerií! V té nejnovější fotoreportáži se můžete podívat, jak jsem si užil Velikonoce v Krumlově. Počasí nám přálo a tak jsme je téměř celé strávili řáděním venku se strejdou Igokem a pošukem Dundeem.

08. 09. 2014 - Nová fotoreportáž
Na své 9. narozeniny - v neděli 31. 8. 2014 - jsem se zúčastnil Mezinárodní výstavy psů v Mladé Boleslavi. Získal jsem ocenění V1, BOV a dokončil tak titul Český Veteránšampion. Jak moc mi to slušelo a čím jsem oslnil paní rozhodčí - to vše najdete nové fotoreportáži.

04. 09. 2014 - Nová fotoreportáž
Je mi devět let! V neděli 31. 8. 2014 jsem oslavil zakončení svého 9. roku života a start do toho desátého! A jak jsem si to užil, to najdete nové fotoreportáži.

29. 08. 2014 - Nová fotoreportáž
Už za dva dny - v neděli - oslavím své deváté narozeniny :) A jako takovou předzvěst toho, co se asi bude dít, jsem pro vás připravil novou fotoreportáž z oslavy těch loňských osmých narozenin.

28. 08. 2014 - Nová fotoreportáž
Na to, jak jsem nového kámoše Dundeeho brusliti učil se můžete podívat v nové fotoreportáži.

13. 08. 2014 - Nová fotoreportáž
Kteraktžto jsem na jaře k novému kámošovi Dundeemu přišel a jaké byly naše první dny najdete v nové fotoreportáži.

06. 08. 2014 - Nová fotoreportáž
Přidána poslední fotoreportáž z dovolené v Krkonoších - konkrétně z procházky po harrachovských pamětihodnostech.

05. 08. 2014 - Nová fotoreportáž
Další dvě fotoreportáže z dovolené v Krkonoších!!! Můžete se podívat, jak jsem třetí den navštívil ZOO ve Dvoře Králové a také na splnění mé povinnosti čecha - dobytí Sněžky.

27. 07. 2014 - Nová fotoreportáž
Byli jsme na dovolené v Krkonoších!!! A jak jsem se měl první dva dny si můžete prohlédnout v nových fotoreportážích - podívejte se, jak jsem vystopoval Labe a také jaké to bylo u Mumlavského vodopádu a na včelí stezce.

15. 12. 2013 - Co se děje
Možná, že ti z vás, kteří ještě sledují tyto www, si říkají "Atíčku, co se děje, že už rok o tobě nevíme". Atíček má za sebou těžký rok. V únoru jsme o něj málem přišli a doposud si lížeme rány. Atíček je ale velký bojovník, a ač celou válku asi nemůže vyhrát, nevzdává se a vítězstvími v jednotlivých bitvách ukazuje, že zázraky existují. Pokud stále ještě patříte mezi jeho fanoušky, tak vězte, že brzy sem začnou přibývat fotečky z jeho letošního roku. I přes těžké onemocnění ho prožil radostně a hravě. Oslavili jsme 8. narozeniny, byli jsme i na pár výletech. Dokonce splnil paničce její sen a ač po vyholení paciček a výrazné ztrátě srsti není úplně ve výstavní kondici, na klubové výstavě v Brně vystartoval ve třídě veteránů. Plánujeme zde uveřejnit i jeho zdravotní záznamy tak, aby si každý mohl udělat objektivní obrázek a nebyl odkázán pouze na šeptandy. Všechno to chce ale hodně času, tak prosíme o trpělivost. Pokud přecejenom chcete aktuální informace hned - velkou část z nich zveřejňujeme na tomto FB profilu.

27. 01. 2013 - Nová fotoreportáž
Máme tu zimu, napadl snížek a co to znamená? Bílobílé fotoreportáže! :D Konkrétně ta nová fotoreportáž je ze snížkového řádění v Krumlově a jako bonus navíc tam najdete pár foteček nové neteřinky Rozálky.

11. 01. 2013 - Moje dcerka Iriska
Loňský rok byl pro mojí dcerku Irisku výstavně opravdu úspěšný. Tak moc, že se mezi fenkami umístila na 2. místě v soutěži o nejkrásnějšího cotonkra roku. Jak moc jí to šlo a pár foteček najdete zde.

11. 01. 2013 - Nová fotoreportáž
Na Moje osmé Vánoce se můžete podívat v nové fotoreportáži.

08. 01. 2013 - Štěňátka
Všechna Atíčkova štěňátka už mají skvělé nové rodiny.

04. 01. 2013 - Nová fotoreportáž
K oslavě nového roku jsem pro vás připravil hned dvě nové fotoreportáže. Obě jsou z Krumlova, rozdíl je mezi nimi přesně měsíc, a přitom každá je úplně jiná. V té první se můžete podívat na krásný sluníčkový podzimní víkend plný společných her s balónkem, na kolotoči i užívání si sluníčka jako takového. To v té druhé sluníčko rozhodně nesvítilo. Naopak! Napadl první letošní snížek! A jelikož snížek miluju, asi si umíte představit, jak jsem řádil :)

04. 01. 2013 - Poslední volný chlapeček!
Nové páníčky už hledá jenom celobílý Angel. Angel má suprovou vyrovnanou povahu, je velmi klidný a trpělivý, rád se mazlí, je naučen základní čistotě. Fotky Angela i ostatních chlapečků (v nových domovech) si můžete prohlédnout zde.

14. 12. 2012 - Nová fotoreportáž
Konečně jsme se s paničkou překulili do září :) Tam se udály hned tři zajímavé události, které byly zdokumentovány. Vyrazil jsem na speciální výstavu v Záhorovicích, kde jsem se ukázal v nesoutěžní třídě čestné a pak jsme s paničkou vybojovali 1. místo v seniorhandlingu! A týden na to jsme byli na odpolední procházce v Hovorčovicích. A aby toho nebylo málo, týden na to jsem strávil krásný prodloužený víkend v Krumlově, ale o tom zas příště ;)

13. 12. 2012 - Nové obrázky štěňátek
Z mojeho chlapečka Angela roste pěkný parádník :) Na bombastické obrázky toho, jak pózoval před objektivem fotoaparátu, se můžete podívat zde. Na stejném místě najdete i vánoční koláž všech mých štěňátek. Dva moji chlapečci hledají páníčky!

13. 12. 2012 - Nová fotoreportáž
Jak jsem na závěr srpna oslavil své sedmé narozeniny a co všechno jsem k nim dostal se dozvíte v nové fotoreportáži. Zároveň jsem pro vás připravil malé shrnutí mého sedmého roku života.

06. 12. 2012 - Nové obrázky štěňátek
Dnes je Atíčkovo chlapečkům 7 týdnů!!! Celkem 26 nových fotek si můžete prohlédnout zde.

20. 11. 2012 - Nová fotogalerie
Zbylé zajímavé okamžiky z léta si můžete prohlédnout v nové fotoreportáži. Těšit se můžete na návštěvu z Krumlova, svatbu, řádění na zahrádce i pár fotek na téma "jen tak". Kromě toho jsem se pochlubil svojí dcerkou ;)

18. 11. 2012 - Nové obrázky štěňátek
Další fotečky štěňátek z jejich 3. až 4. týdne života najdete zde.

12. 11. 2012 - Nová fotoreportáž
Blíží se nám zima :) A tak je tu pro zahřátí fotogalerie z letní dovolené v Krumlově.

11. 11. 2012 - Nové obrázky štěňátek
Další fotečky štěňátek z jejich 2. až 3. týdne života najdete zde.

08. 11. 2012 - Výsledky vyšetření na PRA
Dnes mě páníčci vzali znovu k panu doktoru Beránkovi, který mi posvítil do očíček. A výsledek? Mám je úplně zdravé! I v 7 letech jsem PRA negativní!

26. 10. 2012 - Nové obrázky štěňátek
Nové obrázky teď už týdenních štěňátek najdete zde.

26. 10. 2012 - Nová fotoreportáž
Konečně přišla řada na fotogalerii ze 3. CotonLandího pikniku, který proběhl ve dnech 8. - 10. 6. 2012 :)

22. 10. 2012 - ZNOVU JSEM TATÍNKEM!!!
Světe drž se, je to tu zas! Čtyři noví Atíčci junioři přišli na svět 18. 10. 2012. Bližší informace (fotky, kontakty apod.) najdete zde.

03. 10. 2012 - Podpořte Atíčka ve fotosoutěži
Pokud byste někdo chtěl podpořit Atíčka ve fotosoutěži MF Dnes - "Psí Album", stačí na této adrese stisknout zelené tlačítko "Hlasovat", které je pod fotkou. Moc všem hlasujícím děkujeme!

01. 10. 2012 - BUDU TATÍNKEM!!!
A je to tu zase! V srpnu jsem měl moc milou dámskou návštěvu (jak probíhala najdete v nové fotoreportáži) a výsledkem budou další malí Atíci, kteří se narodí zhruba v polovině října! Pokud byste o moje štěňátko měli zájem, bližší detaily včetně rodokmenů najdete zde.

01. 10. 2012 - Nová fotoreportáž
Na pár obrázků s klubové výstavy v Lysé nad Labem, která se konala 2. 6. 2012 a které jsem se zúčastnil jako divák, najdete v nové fotoreportáži.

12. 09. 2012 - Nové fotoreportáže
Hned dvě nové fotoreportáže ze začátku května. Jedna je z tradiční návštěvy ZOO v Praze a ta druhá, trochu méně veselá, z koupání po návštěvě ZOO.

17. 08. 2012 - Nové fotoreportáže
I když to tak možná nevypadá ;) stále si užívám života, který se moji páníčci snaží zdokumentovat. Jenom panička dělá pořád něco jiného, než aby mi pomohla aktualizovat tyto stránky :( Vše ale poctivě archivujeme, takže dříve nebo později se určitě dočkáte krásných fotogalerií z mých dalších zážitků během 7. roku života.

V těch nově zpracovaných se můžete podívat na milou návštěvu mojí sestřičky Cilky, která proběhla v půlce února, a na květnové řádění na travičce s Nikonem D5100, který si panička na víkend zapůjčila na zkoušku, a tedy nedělala nic jiného, než že fotila, fotila, fotila, fotila a fotila. A troufám si tvrdit, že výsledek stojí za to ;)

06. 04. 2012 - Nová fotoreportáž
Během prvního čtvrtletí jsem absolvoval několik prosluněných výletů - byl jsem pěšky ve Kbelích, ve Stromovce nebo jen tak v Čakovicích. Pár záběrů z nich najdete v nové fotoreportáži.

06. 04. 2012 - Velikonoce
Přejeme všem Veselé Veikonoce, bohatou pomlázku a aby jaro co nejdříve zavonělo!

17. 02. 2012 - Moji potomci
Další krásný úspěch zaznamenala moje dcerka Iriska (Iris-Van-At Best of Cotton) na Mezinárodní výstavě psů v Brně 5. 2. 2012 ziskem ocenění V1, CAJC a BOB junior. Moc naší holčičce i páníčkům gratulujeme :D

18. 01. 2012 - Nová fotoreportáž
Přidána nová fotoreportáž z mojich sedmých Vánoc, během kterých byl pro mě největším dárkem snížek, kterého jsem se v Krumlově konečně dočkal.

29. 12. 2011 - Nové fotoreportáže - VELKÁ AKTULIZACE II
Konečně jste se dočkali. Fotoreportáže na mojich stránkách jsou nyní plně aktualizovány :) Můžete se podívat, jak jsem pokračoval ve svém 7. roce života - začal jsem návštěvou v Kozlovické Zahradě, pokračoval výletem na prosecké vinobraní a čtvrtým kurzem Coton Dance semináře. Trošku kvalitnější obrázky si můžete prohlédnout díky zapůjčení Nikonu na zkoušku z čumandy na Mezinárodní výstavě psů v Praze a z dalšího řádění na psí loučce v Letňanech. No a konečně - zatím poslední obrázky jen tak vznikly při balení vánočních dárečků.

28. 12. 2011 - Nové fotoreportáže - VELKÁ AKTULIZACE I
Jako opožděný dárek jsme pro vás s paničkou připravili první část velké aktualizace!!! Můžete se podívat na zbývající fotoreportáže z mého šestého roku života!!! Na procházku Jihovýchodní stezkou kolem Prahy 9, květnovou návštěvu v Liberci, jak jsme vyrazili se strejdy teriéry do Prachovských skal, kterakžto jsem si to užil na 2. CotonLandím pikniku nebo jak jsem dopadl na Klubové a Speciální výstavě v Praze. Hned 4 fotoreportáže vznikly z letní dovolené ve Dvoře Králové - byli jsme v ZOO i Safari, prošli Adršpašské skály, navštívili přátele v CHS Coton Angels from Dolce a Sleepy Hollow Ranch a při návratu se stavili na Hradu Pecka a v Dětěnicích. Připravil jsem pro vás i fotoreportáž z obrázky, které jste v mém 6. roce neviděli a konečně - oslavil jsem Moje šesté narozeniny!!!

10. 05. 2011 - Nová fotoreportáž
Jak jsem si užil dubnovou návštěvu na psí loučce v Letňanech se můžete podívat v nové fotoreportáži.

04. 04. 2011 - Nová fotoreportáž
Přidal jsem novou fotoreportáž z 3. Coton Dance - semináře tance pro cotonky, který proběhl na začátku března.

04. 04. 2011 - Jsem interšampion!
V březnu mi konečně přišlo potvrzení o tom, že jsem Interšampion!!! Takže teď už je to oficiální a mám nový přídomek C. I. B.!!!

12. 02. 2011 - Info od rodiny!
Moje dcerka Iriska se blejskla na MVP v Brně, kde byla ve třídě štěňat oceněna krásnou známkou Velmi Nadějná 1. Gratulujeme!!! Irisku si můžete prohlédnout na jejích nových www stránkách. Zájemci o štěňátka mají možnost mít doma mojeho synovečka nebo neteřinku - od sestřičky Cecilky. Více na stránkách chovatelské stanice Coton Angels from Dolce.

12. 02. 2011 - Nová fotoreportáž!
V nové fotoreportáži se můžete mrknout na pár foteček i video z Vánoc.Novinky do roku 2010

Moje nové fotoreportáže
Další cotonci
Ostatní novinky na stránkách

25. 12. 2010
Nová fotoreportáž
Jako Vánoční dárek tu pro Vás mám hned tři nové fotoreportáže!!! V té první se můžete mrknout, jak moc mi to šlo na 2. semináři tance pro cotonky, v druhé prohlédnout pár fotek z 1. letošního snížku a konečně v té poslední si prohlédnout, jak probíhalo focení na přáníčko.
02. 12. 2010
Nová fotoreportáž
Pro ty, kteří by se v dnešní zasněžené dny snad podtřebovali trošku "zahřát" tu je prosluněná fotoreportáž z podzimních dnů v Krumlově i v Praze.
25. 11. 2010
Nová fotoreportáž
Na pár obrázků ze dvou návštěv v Liberci se můžete podívat v nové fotoreportáži.
19. 11. 2010
Nová fotoreportáž
Konečně je tu další fotoreportáž, tentokrát ze Speciální výstavy plemene Coton de Tuléar, kam jsem vyrazil do nesoutěžní třídy čestné.
14. 10. 2010
Nová fotoreportáž
V nové fotoreportáži se můžete podívat na hrátky s jednou z hraček, kterou jsem dostal k narozeninám!!!
13. 10. 2010
Nová fotoreportáž
Přidána vzpomínková fotoreportáž z mého pátého roku života!!!
19. 9. 2010
Nová fotoreportáž
Na oslavu toho, že jsem se poprvé v životě stal tatínkem, tu jsou hned 2 nové fotoreportáže!!! V jedné najdete to, co jste v 5. roce neviděli a v té druhé oslavu mých 5. narozenin!!!
3. 9. 2010
Nová fotoreportáž
Děkuji všem, co mi popřáli k 5. narozeninám, které jsem měl 31. 8. Za odměnu tu je další fotoreportáž - z 1. CotonLandího pikniku, kterého jsem se zúčastnil na konci června!!!
18. 8. 2010
Nová fotoreportáž
Další dvouměsíční rest, tentokrát z mojí účasti na 1. Coton Dance semináři pro cotonky, najdete v nové fotoreportáži!!!
10. 8. 2010
Nová fotoreportáž
S dvouměsíčním zpožedím je tu nová fotoreportáž z Klubové výstavy cotonků v Chotěboři!!!
8. 8. 2010
Nová fotoreportáž
Konečně se můžete podívat na záběry z mojeho dosavadního letošního agiliťění!!! Kromě fotek v nové fotoreportáži najdete i videa!!!
23. 7. 2010
Nová fotoreportáž
V nové fotoreportáži si můžete prohlédnout z mého krumlovského a pražského dovádění na sluníčku - tedy zelenobílé fotky s talířem a balónkem.
13. 7. 2010
Nová fotoreportáž
Fotečky z dalšího ročníku pivního vestivalu včetně fotky s drsňákem Ozzákem najdete v nové fotoreportáži.
18. 5. 2010
Nová fotoreportáž
Kterakžto jsem vzal strejdy teriéry do ZOO se můžete podívat v nové fotogalerii.
29. 4. 2010
Nová fotoreportáž
Na první část fotek z návštěvy od strejdů teriérů se můžete podívat v nové fotogalerii.
05. 4. 2010
Nová fotoreportáž
Fotky z prvního jarního dne na krumlovské zahrádce si můžete prohlédnout v nové fotoreportáži.
26. 3. 2010
Nová fotoreportáž
Konečně dorazilo jaro, a to jak kalendářně, tak počasím. Slezl už veškerý poslední snížek a tak tu pro vás mám fotogalerii z letošní snížkované.
11. 2. 2010
Nová fotoreportáž
Přibyla slíbená fotoreportáž z mojeho prvního sáňkování.
4. 1. 2010
Nová fotoreportáž
V nové fotoreportáži se můžete podívat na pár obrázků z mojich pátých Vánoc.
3. 1. 2010
Ostatní
Panička mi konečně oskenovala posudky a diplomy z loňského roku. Podívat se na ně můžete v kategorii Moje úspěchy.
24. 12. 2009
Nová fotoreportáž
Jak jsem slíbil, je tu vánoční fotoreportáž z mého focení na vánoční přáníčko. Krásné Vánoce všem!!!
23. 12. 2009
Nová fotoreportáž
Minulý týden jsem se konečně dočkal letošního prvního snížku a několik obrázků z první zasněžené procházky najdete v nové fotoreportáži.
23. 12. 2009
Nová fotoreportáž
Pár obrázků ze Světové výstavy psů, kde jsem byl jukat a z MVP v Praze, kde byli jukat páníčci, najdete v nové fotoreportáži.
16. 12. 2009
Nová fotoreportáž
Krekakžto jsem na podzim zahradničil v Českém Krumlově, se můžete podívat v nové fotoreportáži.
15. 12. 2009
Nová fotoreportáž
Přidána fotoreportáž ze Speciální výstavy psů v Praze, během které nás přijela navštívit i sestřička Cilka. Na výstavě jsem získal titul Vítěz Speciální výstavy.
23. 11. 2009
Nová fotoreportáž
Pár foteček ze zářijové návštěvy Harryho a Cilky najdete v nové fotoreportáži.
30. 10. 2009
Nová fotoreportáž
Shrnutí mého čtvrtého roku života si můžete prohlédnout v nové fotoreportáži.
14. 10. 2009
Nová fotoreportáž
Konečně nejdůležitější fotoreportáž mého čtvrtého roku života - z oslavy mojich čtvrtých narozenin!!!
23. 11. 2009
Nová fotoreportáž
Pár foteček ze zářijové návštěvy Harryho a Cilky najdete v nové fotoreportáži.
30. 10. 2009
Nová fotoreportáž
Shrnutí mého čtvrtého roku života si můžete prohlédnout v nové fotoreportáži.
14. 10. 2009
Nová fotoreportáž
Konečně nejdůležitější fotoreportáž mého čtvrtého roku života - z oslavy mojich čtvrtých narozenin!!!
01. 10. 2009
Nová fotoreportáž
Fotky, které se z nejrůznějších důvodů v mém čtvrtém roce tak nějak nevešly, najdete v nové fotoreportáži!!!
29. 09. 2009
Nová fotoreportáž
Jelikož máme menší (asi tak 6-ti týdenní :)) zpoždění, jsou tu hned dvě nové fotoreportáže!!! V první si můžete prohlédnout pár foteček z letního Krumlova, a ve druhé se můžete podívat, co všechno jsem vyjukal na MVP v Mladé Boleslavi!!!
12. 09. 2009
Nová fotoreportáž
Prázdninové fotečky ze zahrádky u Šimůnků si můžete prohlédnout v nové fotoreportáži.
22. 08. 2009
Nová fotoreportáž
Pár fotek bez komentáře věnovaných páníčkovi dědečkovi najdete tady.
25. 07. 2009
Nová fotoreportáž
Konečně je tu nová fotoreportáž z rakouského Klagenfurtu, kde jsem ziskem CACIB a BOB splnil podmínky pro přiznání titlu Interšampion (C. I. B.)!!!
02. 07. 2009
Nová fotoreportáž
V nové fotoreportáži obrázky z květnové návštěvy pivního festivalu a červnové pařbičky na chatě u Klatov!!!
18. 06. 2009
Nová fotoreportáž
Jaký byl v pořadí třetí rodinný výlet do Kozlovické Zahrady za maminkou a sestřičkou, se můžete podívat v nové fotoreportáži!!!
06. 06. 2009
Nová fotoreportáž
Konečně je tu nová fotoreportáž z Klubové výstavy na Statku Bernard v Královském Poříčí!!!
23. 05. 2009
Nová fotoreportáž
V nové fotoreportáži najdete fotky z mezinárodních výstav v Českých Budějovicích a Praze, kam jsem s páníky vyrazil na jukanou.
05. 05. 2009
Nová fotoreportáž
Jak probíhalo týrání mé maličkosti v podobě prvního koupání v novém bytě se můžete podívat v nové fotoreportáži.
18. 04. 2009
Nová fotoreportáž
Konečně se v nové fotoreportáži můžete podívat, jak jsem po semi měsících zase začal trénovat agility!!! A že jsem BYL šikovný :)
04. 04. 2009
Nová fotoreportáž
Na moje a strejdy Igorka uvítání jara v Krumlově se můžete podívat v nové fotoreportáži. A jelikož je tu jaro, zase jsem začal trénovat agility!!! Fotečky si už nyní můžete prohlédnout na coton.rajce.net.
27. 3. 2009
Nová fotoreportáž
Kterakžto jsme se strejdou Igorkem využili poslední zbytky snížku k dovádění s balónkem, se můžete podívat v nové fotoreportáži.
15. 3. 2009
Ostatní
Do Odkazů přidány linky na chovatelské stanice cotonků Sto Procent Cotton a Z Vraní Osady a na voňavoučkou maltézačku Enny.
9. 3. 2009
Nová fotoreportáž
Při příležitosti roztátí snížku je tu nová fotoreportáž z mého letošního sněhového řádění.
1. 3. 2009
Nová fotoreportáž
Já byl v kalendáři!!! Fotečku si můžete prohlédnout tady.
27. 2. 2009
Nová fotoreportáž
Přibyla nová fotoreportáž z pražské návštěvy bígla Rufiho, kterou jsem si vážně užil!!!
22. 2. 2009
Nová fotoreportáž
Padá snížek, padá snííííh. Jak jsem si ho užil v Krumlově na bobech, to se můžete podívat v nové fotoreportáži.
19. 02. 2008
Další cotonci
Celine z Kozlovické Zahrady.
Nové fotečky od sestřičky Celinky, která žije v Dánsku, si můžete prohlédnout tady.
19. 02. 2008
Další cotonci
Cecile z Kozlovické Zahrady.
Fotečky z návštěvy sestřičky Cecilky a cotonka Harryho u páníčků naší maminky si můžete prohlédnout ve Fotkách od cotonků nebo Cilčině fotoreportáži.
7. 2. 2009
Nová fotoreportáž
Konečně se v nové fotoreportáži můžete podívat, jaká byla Klubová výstava plemene Coton de Tuléar v Olomouci!!!
24. 1. 2009
Nová fotoreportáž
V nové fotoreportáži najdete záběry toho, jak jsem si užil klouzanou na nedalekém rybníku.
21. 1. 2009
Nová fotoreportáž
Jaké byly moje čtvrté Vánoce se konečně můžete podívat v nové fotoreportáži.
23. 12. 2008
Nová fotoreportáž
Všem Vám přejeme krásné Vánoce a šťastný Nový rok. Připravili jsme pro Vás přáníčko, které si ve formátu .pps i se zvukem můžete prohlédnout tady. A abyste se pořádně vánočně naladili, je tu i letos přehlídka Přáníček a fotek od kamarádů!!!
23. 12. 2008
Nová fotoreportáž
V poslední "dlužné" fotoreportáži Z Krumlova jste neviděli najdete dosud nezveřejněné krumlovské fotečky z posledních dvou měsíců.
22. 12. 2008
Nová fotoreportáž
V druhé ze slíbených "dlužných" fotoreportáží najdete střípky ze Svémyslic, kde jsme našli azyl v období našeho bezdomovectví.
22. 12. 2008
Nová fotoreportáž
V první ze slíbených "dlužných" fotoreportáží se můžete mrknout, jak jsme minulý měsíc vyrazili na nečekanou free sobotu, která se konala na pražské Šárce.
15. 12. 2008
Nová fotoreportáž
Konečně jsme se přestěhovali!!! Pár obrázků z mé první noci v novém bytě najdete v nové fotoreportáži!!!
30. 11. 2008
Nová fotoreportáž
Již tradičně jsem První snížek prožil v Krumlově. A právě o tom je nová fotoreportáž!!!
30. 11. 2008
Další cotonci
Celine z Kozlovické Zahrady.
Od sestřičky Celinky, která s cotonkem Irvinem žije v Dánsku, jsem dostal nové rozkošné fotečky!!! Prohlédnout si je můžete tady.
29. 11. 2008
Ostatní
Aktualizace kategorie Odkazy. Přibyly linky na cotonky Bedříška a Jonáška, chovatelské stanice Coton Lucky Dog, Fionky ze Sluneční a Harmonie Tlapek a aktualizoval jsem odkaz na pejska Benjiho!!!
22. 11. 2008
Nová fotoreportáž
Jak jsem si užil Jukanou na MVP v Letňanech, si můžete prohlédnout v nové fotoreportáži.
15. 11. 2008
Nová fotoreportáž
Já se vám úplně zapomněl pochlubit s fotečkami, na kterých mě před rokem zachytila profesionální fotografka!!! Najdete je v nové fotoreportáži.
6. 11. 2008
Nová fotoreportáž
Na to, jak jsme s paničkou poprvé v Krumlově dlabali dýni na Halloween a jak mi to s ní pak slušelo, se můžete podívat v nové fotoreportáži.
2. 11. 2008
Další cotonci
Cecile z Kozlovické Zahrady.
Raubířství máme v rodině, a ani sestřička Cecilka není vyjímkou. A tady najdete několik nových foteček na toto téma.
30. 10. 2008
Nová fotoreportáž
Při příležitosti páníčkových narozenin vznikla nová fotoreportáž z vycházky Kolem liberecké ZOO.
30. 10. 2008
Ostatní
Sestřička Celinka má nového kamaráda!!! V Dánsku jí v jejím domově nově dělá společnost český cotonek Irvin Klenot Toliary. Jejich webové stránky zde.
30. 10. 2008
Ostatní
Sestřička Cilka a cotonek Harry mají své webové stránky!!! Najdete je tady.
27. 10. 2008
Další cotonci
Ráj Karpat.
Na několik foteček z výletu Enynky a Lady (z chovatelské stanice Ráj Karpat) na Šumavu se můžete podívat v kategorii Fotky od cotonků.
27. 10. 2008
Ostatní
Úplně jsem Vám zapomněl připomenout, že bývalý spolužák z agility, jorkšírák Sam už také má vlastní webové stránky!!! Najdete je tady.
23. 10. 2008
Ostatní
Elbíkovo (Elbery Best of Cotton) virtuální já se přestěhovalo!!! Nově ho naleznete na www adrese http://www.elbery.wz.cz.
22. 10. 2008
Nová fotoreportáž
Nová fotoreportáž na aktuální téma - Beagle Rufi a já, ve které zároveň najdete nové video z přetahované s Igorkem a páničkou.
22. 10. 2008
Další cotonci
Z Kozlovické Zahrady.
Pár foteček z návštěvy brášků Brinna a Bodieho u maminky Enží a sestřičky Betinky v chovatelské stanici Z Kozlovické Zahrady si můžete prohlédnout v kategorii Fotky od cotonků.
16. 10. 2008
Další cotonci
Cecile z Kozlovické Zahrady.
Nové fotečky sestřičky Cilky a cotonka Harryho, tentokrát na téma Venku je fajn!!! V Cilčině kategorii taktéž přibyla nová videa z řádění s Kvídem a Harrym!!!
7. 10. 2008
Nová fotoreportáž
Přibyla slíbená nová fotoreportáž o tom, co jsem dělal, když jsem se vrátil z výstavy v Budějovicích do Krumlova!!!
6. 10. 2008
Další cotonci
Dar Vysočiny a Madagaskarský Sen.
V kategorii Fotky od cotonků najdete svatební fotečku s cotonky a fotky z výletu do Jeseníků jedné vééélké cotoní rodinky kolem chov. stanice Madagaskarský Sen.
1. 10. 2008
Další cotonci
Cecile z Kozlovické Zahrady.
Další fotečky od Cecilky, Harryho a Kvída, na téma hrající, smějící, dovádějící, k prohlédnutí v jejich kategorii!!!
1. 10. 2008
Nová fotoreportáž
O víkendu jsem vyrazil na MVP v Č. Budějovicích, a co všechno jsem tam viděl, si můžete prohlédnout v nové fotoreportáži!!!
21. 9. 2008
Další cotonci
Cecile z Kozlovické Zahrady.
Na nových fotkách od sestřičky Cecilky, cotonka Harryho a kříženečka Kvída se můžete mrknout, jak vypadá taková pořádná spací skrumáž.
18. 9. 2008
Nová fotoreportáž
Konečně se můžete mrknout na novou fotoreportáž z Klubové výstavy v Záhorovicích, kde jsem vyhrál CAC a BOB. Mockrát děkuji všem, kteří mi poslali fotečky!!!
15. 9. 2008
Nová fotoreportáž
Trošku opožděně, ale přeci, se v nové fotoreportáži můžete mrknout na souhrn mého třetího roku života!!!
10. 9. 2008
Další cotonci
Celine z Kozlovické Zahrady.
Až z dalekého Dánska přišly fotečky mladší sestřičky Celinky!!!
10. 9. 2008
Další cotonci
Cecile z Kozlovické Zahrady.
Jakpak vypadají Cecilka a Harry odpočívají, spící, se můžete podívat na nových fotečkách.
8. 9. 2008
Ostatní
Panička mi konečně pomohla dát dohromady kategorii Moji příbuzní. Nově zde přibyli sourozenci z vrhu C. Pouze připomínám, že všechni byli zadáni dříve než mohli odejít od maminky a sestřička Celinka dokonce vyrazila do Dánska!!!
7. 9. 2008
Nová fotoreportáž
Po týdnu se konečně můžete podívat, jak jsem minulou neděli slavil Svoje třetí narozeniny!!!
4. 9. 2008
Další cotonci
Cecile z Kozlovické Zahrady.
K narozeninám jsem od Cecilky a Harryho dostal další fotečky, tentokrát z jejich řádění s kříženečkem Kvídem na zahrádce!!!
1. 9. 2008
Nová fotoreportáž
Za odměnu, že už jsou mi celý den tři roky, hned dvě nové fotoreportáže!!! Ta první je bohužel z posledního agility v Libni a ta druhá je shrumáží foteček, které se v poslední době do žádné fotoreportáže prostě nevešly.
27. 8. 2008
Další cotonci
Cecile z Kozlovické Zahrady.
Nové fotečky od sestřičky Cecilky z jejího Devátého týdne života!!! Kromě toho taky nádherné video z Cilčina dovádění s Harrym!!!
27. 8. 2008
Další cotonci
Aremi Madagaskarský Sen.
Ve Fotkách od Cotonků se můžete mrknout na super fotečky, na kterých si Aremi Madagaskarský Sen povídá s papouškem!!! Moc děkujeme za jejich zaslání!!!
25. 8. 2008
Nová fotoreportáž
Na oslavu toho, že jsme teď tak trošku bezdomovci, přibyly hned dvě nové fotoreportáže!!! Jedna z Agility bez páníčka a druhá, spíše videoreportáž, z Posledního proseckého řádění!!!
21. 8. 2008
Další cotonci
Cecile z Kozlovické Zahrady.
O víkendu vyrazily některé sestřičky k novým páníčkům a vy se tak můžete podívat na fotečky jedné z nich - Cecile z Kozlovické Zahrady, která se odstěhovala do Trutnova za cotonkem Harrym. Fotečky z jejího nového domova, za které moc děkujeme, si můžete prohlédnout tady!!!
20. 8. 2008
Nová fotoreportáž
Přibyla druhá (a poslední) fotoreportáž z týdenní dovolené v Krumlově, tentokrát z výletu na Moldau Blick, což je rakouská rozhledna na české Lipno!!!
17. 8. 2008
Nová fotoreportáž
V první fotoreportáži z týdenní dovolené v Krumlově se můžete mrknout, jak jsem si to užil s beaglicí Amandou!!!
9. 8. 2008
Nová fotoreportáž
V nové fotoreportáži z posledních červencových agility se můžete mrknout na fotečky z dalších dvou tréninků!!!
5. 8. 2008
Ostatní
Nová kategorie Moje videa!!! Najdete tam několik málo videí, které páníci pořídili během mého života.
4. 8. 2008
Nová fotoreportáž
Po kratší odmlce se můžete zase jednou podívat na novou fotoreportáž z víkendu stráveného v Krumlově.
4. 8. 2008
Ostatní
Aktualizace odkazů. Přidána nová kategorie Odkazy na ostatní pejsky.
2. 8. 2008
Další cotonci
Moji noví mladší sourozenci.
Na to, jak to mému mladšímu bráškovi a sestřičkám sluší v pěti a půl týdni, se můžete podívat v kategorii Nabídka štěňat!!!
27. 7. 2008
Ostatní
Do odkazů přidán link na nové stránky mojí domovské chovatelské stanice Z Kozlovické Zahrady!!!
24. 7. 2008
Nová fotoreportáž
V nové fotoreportáži se můžete podívat na výběr fotek z dvou vydařených tréninků agility!!!
21. 7. 2008
Další cotonci
Moji noví mladší sourozenci.
V kategorii Nabídka štěňat si tentokrát kromě nových foteček mladších sourozenců, z jejich první vycházky na travičku, můžete NOVĚ prohlédnout i video štěňátek!!!
21. 7. 2008
Ostatní
V kategorii Stránky kluků samořářů aktualizován odkaz na nové stránky mého nevlastního brášky, Ashona Klenot Toliary!!!
19. 7. 2008
Ostatní
Přidán odkaz na nové stránky věnované plemeni Coton de Tuléar - COTONLAND.
17. 7. 2008
Nová fotoreportáž
V nové fotoreportáži se můžete mrknout, jaký byl můj první výlet na Karlštejn.
14. 7. 2008
Další cotonci
Moji noví mladší sourozenci.
Další sestřička našla své nové páníčky!!! A protože štěňátka zase povyrostla, můžete se v kategorii Nabídka štěňat podívat na nové fotečky!!!
14. 7. 2008
Další cotonci
Chovatelská stanice Madagaskarský Sen.
Mnohokrát děkujeme chovatelským stanicím Madagaskarský Sen, Best of Coton a from Cotton Home za zaslání nádherných foteček jejich cotoních miláčků. Všechny si je můžete prohlédnout v kategorii Fotky od Cotonků!!!
9. 7. 2008
Ostatní
Ostatní novinky
Hlasujte v nové anketě, jestli se Vám líbí více celobílí cotonci, nebo cotonci se znaky!!!
9. 7. 2008
Ostatní
Málem jsem se Vám zapomněl pochlubit svým krásným diplomem za Klubového šampiona!!! Prohlédnout si ho můžete také v kategorii Moje úspěchy.
3. 7. 2008
Nová fotoreportáž
Konečně se v nové fotoreportáži můžete podívat, jaké to bylo na minulém, trochu mokrém, tréninku agility.
3. 7. 2008
Ostatní
Chovatelská stanice Přátelé Jetynky.
Do odkazů přibyla další chovatelská stanice - Přátelé Jetynky pana Houdka!!!
28. 6. 2008
Další cotonci
Moji noví mladší sourozenci.
Exkluzivní fotečky mých sourozenců, na kterých jsou jim dva dny, si můžete prohlédnout tady.
22. 6. 2008
Nová fotoreportáž
Jaké to bylo na Speciální výstavě cotonků v Klešicích, najdete v nové fotoreportáži!!!
15. 6. 2008
Ostatní
Ostatní novinky
Byla aktualizována kategorie odkazy. Vznikla zde nová rubrika Odkazy na téma agility a dále sem přibyly odkazy na cotonky Elvise Reco Bohemia a White Angela Klenot Toliary!!!
11. 6. 2008
Nová fotoreportáž
Jak probíhal další trénink agility, na kterém jsem byl hrooozně moc šikovný, najdete v nové fotoreportáži.
8. 6. 2008
Nová fotoreportáž
Jaké to bylo na další free sobotě na Vlčárech, najdete v nové fotoreportáži!!!
6. 6. 2008
Nová fotoreportáž
Mám pro vás překvapení!!! Zase jsem začal zkoušet agility! A jak můj první trénink dopadl, to najdete v nové fotoreportáži.
2. 6. 2008
Ostatní
Mamka a taťka to dali zase dohromady, a čekají další štěňátka - moje mladší sourozence!!! Proto vznikla nová kategorie Nabídka štěňat, ve které najdete bližší informace!!!
1. 6. 2008
Nová fotoreportáž
Ke dni dětí jsem pro vás připravil letně laděnou fotoreportáž, ve které mimo jiné najdete i nové fotky od bazénu!!!
25. 5. 2008
Ostatní
Jsem ČESKÝ GRANDŠAMPION!!! Diplom si můžete prohlédnout tady nebo v kategorii Moje úspěchy.
25. 5. 2008
Nová fotoreportáž
V nové fotoreportáži z MVP v Litoměřicích se můžete podívat, jak jsem vyhrál V1, CAC a CACIB!!! Kromě toho jsem zde jako první cotonek splnil podmínky pro udělení titulu Český Grandšampion!!!
18. 5. 2008
Nová fotoreportáž
Opět jsme vyrazili na návštěvu do Kozlovické zahrady a vy se tak v nové fotoreportáži můžete mrknout, jak proběhlo moje další setkání s maminkou a sestřičkou!!!
14. 5. 2008
Nová fotoreportáž
Ve slíbené druhé fotoreportáži z prodlouženého květnového víkendu najdete, jaký byl můj první výlet k Lipenské přehradě, kde se konaly Dny Českého teriéra.
12. 5. 2008
Další cotonci
Maminka Enží z Jizerského Pekla a sestřička Betina Z Kozlovické Zahrady.
Z chovatelské stanice Z Kozlovické Zahrady jsem dostal rozhošné jarní fotečky dvou cotoních krásek uprostřed sedmikrásek (konkrétně maminky Enží a sestřičky Betinky). Prohlédnout si je můžete tady nebo v kategorii Fotky od ostatních cotonků.
10. 5. 2008
Nová fotoreportáž
V první fotoreportáži z prodlouženého víkendu se můžete mrknout, jak jsme s Igorkem a balónkem opět řádili na krumlovské zahrádce. Již brzy se pak můžete těšit na další fotoreportáž, a to z Dnů Českého teriéra, kterých jsem se o tomto víkendu taktéž zúčastnil!!!
4. 5. 2008
Nová fotoreportáž
Na zeleno-žluto-bílé fotečky z dnešního dovádění s míčem se můžete podívat v nové fotoreportáži.
3. 5. 2008
Další cotonci
Gary Reco Bohemia
Z chovatelské stanice Reco Bohemia jsem dostal naprosto neodolatelné fotečky zdejšího rozkošného cotoního štěnďátka Garyho Reco Bohemia, které si můžete prohlédnout tady, nebo v kategorii Fotky od ostatních cotonků. Gary své nové páníky ještě hledá, takže pokud chcete, aby už zítra chrupal ve vašem pelíšku, určitě kontaktujte jeho rodiče!!!
2. 5. 2008
Nová fotoreportáž
V nové fotoreportáži se můžete mrknout, jak jsem se během dubna v Krumlově a v Praze venčil.
26. 4. 2008
Nová fotoreportáž
Jak proběhlo moje další koupání, se můžete podívat v nové fotoreportáži.
19. 4. 2008
Nová fotoreportáž
V nové fotoreportáži se můžete podívat, jak jsme si užili další free sobotu na Vlčárech!!!
18. 4. 2008
Nová fotoreportáž
Co přesně je míněno názvem Krumlovský kolotoč, najdete v nové fotoreportáži!!!
13. 4. 2008
Ostatní
Ostatní novinky
Pánička se konečně hecla, a pomohla mi zpřehlednit kategorii Fotky. Kromě ilustračních obrázků zde naleznete i členění na podkategorie dle témat.
10. 4. 2008
Ostatní
Ostatní novinky
Pokusili jsme se vylepšit kategorii odkazy. Pro lepší přehled zde bylo umožněno třídění dle skupin a k chovatelským stanicím přibyly obrázky!!!
6. 4. 2008
Nová fotoreportáž
Byl jsem první zástupce plemene Coton de Tuléar, který vyrazil novým ZOO busem do pražské ZOO. A jaká má třetí návštěva ZOO Praha byla, si můžete prohlédnout v nové fotoreportáži!!!
4. 4. 2008
Ostatní
Ostatní novinky
Hlasujte v nové anketě o tom, jestli má být do kategorie CotonLand zařazena rubrika se seznamem chovatelských stanic plemene Coton de Tuléar!!!
30. 3. 2008
Nová fotoreportáž
Strávil jsem krásný, prosluněný víkend v Krumlově. A o tom, jak jsem si tamní sluníčko užil, je nová fotoreportáž!!!
29. 3. 2008
Ostatní
Dahib Life Joy.
V kategorii odkazy byly přidány odkazy na chovatelskou stanici cotonků Life Joy a na cotonka kluka jménem Dahib Life Joy!!!
25. 3. 2008
Nová fotoreportáž
Dvě slíbené fotoreportáže z výstavního víkendu!!! V první se můžete mrknout, jak jsem na klubové výstavě ve Chvaleticích vyhrál CAC, klubového vítěze a BOB a v té druhé na průběh MVP v Praze, kde jsem získal CAC a Res. CACIB!!!
21. 3. 2008
Ostatní
Nová rubrika péče o mě.
Z důvodů častých dotazů jsem pro Vás s páníčky připravil novou rubriku Péče o mě v kategorii O mně. Najdete zde co papám, v čem se koupu, jak se češu atd.
16. 3. 2008
Nová fotoreportáž
Jak jsem si to užil na včerejší free sobotě, najdete v nové fotoreportáži.
12. 3. 2008
Ostatní
Nelson z Jizerského pekla
V odkazech přidán link na stránky cotonka jménem Nelson z Jizerského Pekla, známého také jako Nemo.
9. 3. 2008
Nová fotoreportáž
Vznikla nová fotoreportáž, ve které se můžete mrknout, jak jsem minulý víkend řádil v Krumlově!
9. 3. 2008
Ostatní
Stránky se přestěhovaly!!! Od teď budou fungovat zde, tedy na http://www.marecci.cz/atrey. S přestěhováním došlo i ke změně jejich vzhledu. K tomu se také můžete vyjádřit v nové anketě!!!
9. 3. 2008
Ostatní
Na základě hlasování v anketě vznikla nová kategorie CotonLand, neboli svět cotonků. Najdete zde novinky ze světa cotonků a fotečky od ostatních cotonků. Takže pokud máte nějaké zajímavé informace, určitě je posílejte mailem!!!
24. 2. 2008
Ostatní
Vytvořil jsem novou Knihu návštěv, která běží přímo pod těmito stránkami!!! S páníčky doufáme, že Vám to zpříjemní psaní příspěvků!!!
24. 2. 2008
Další cotonci
Amádeus Jarbo
Z chovatelské stanice Ráj Karpat jsem dostal dvě fotečky mladšího brášky Amádeuse Jarbo (má tatínka Flashe-Dancer of Woodland Cottage a maminku Grand Lady Ráj Karpat). Mrknout na ně můžete tady. Za fotečky děkujeme!!!
21. 2. 2008
Ostatní
Vlevo dole přibyla anketa, ve které se rozhoduje o obsahu těchto stránek. Budeme rádi, pokud se zúčastníte hlasování!!! (Hlasování bylo ukončeno).
21. 2. 2008
Ostatní
Dundee Tichý Don
Do kategorie odkazy přibyly linky na stránky cotonka jménem Dundee Tichý Don a na chovatelskou stanici Winter Garden.
21. 2. 2008
Ostatní
Byl přepracován můj rodokmen a metodou lightbox upravena kategorie S čím si hraju.
17. 2. 2008
Další cotonci
Chovatelská stanice Bavlníkový květ
Dostal jsem 5 rozkošných foteček z řádění štěnďátek z chovatelské stanice Bavlníkový květ (od Apáčka a Emilky). Prohlédnout si je můžete tady. Moc za fotečky děkujeme!!!
17. 2. 2008
Nová fotoreportáž
Jak jsem si užil výlet na Petřín, se dozvíte v nové fotoreportáži.
9. 2. 2008
Ostatní
Byla aktualizována kategorie odkazy.
9. 2. 2008
Další cotonci
Dostal jsem roztomilé fotečky z oslavy 1. narozenin jedné rozkošné cotoní slečny. Prohlédnout si je můžete tady. Moc za fotečky děkujeme!!!
5. 2. 2008
Nová fotoreportáž
Jaké jsem zažíval lednové dovádění, si můžete prohlédnout v nové fotoreportáži.
28. 1. 2008
Nová fotoreportáž
Vznikla nová fotoreportáž z MVP v Trenčíně na Slovensku, kde jsem získal tituly CAC a CACIB.
28. 1. 2008
Ostatní
V aktualizované kategorii moje úspěchy naleznete barevný diplom za Českého šampiona, a dále pak hodnocení a diplom z MVP v Trenčíně na Slovensku.
25. 1. 2008
Nová fotoreportáž
Ashon Klenot Toliary
V kategorii moji příbuzní přibyl odkaz na novou fotoreportáž věnovanou mému nevlastnímu bráškovi Ashonkovi.
16. 1. 2008
Ostatní
Dnes mi byl přiznán titul ČESKÝ ŠAMPION!!!
16. 1. 2008
Nová fotoreportáž
V nové fotoreportáži z národní výstavy v Olomouci se můžete mrknout, jak jsem vyhrál V1, CAC.
12. 1. 2008
Nová fotoreportáž
Vznikla nová fotoreportáž částečně věnovaná vzpomínkám na mé první cigárko!!!
8. 1. 2008
Ostatní
Ve fotoreportáži věnované sestřičce Betince najdete nové fotečky z toho, jak s maminkou řádila ve snížku.
(Odkaz na fotoreportáž je umístěn v kategorii Moji příbuzní.)
7. 1. 2008
Nová fotoreportáž
Jak jsem si užil svoje první bobování, si můžete prohlédnout v nové fotoreportáži!!!
4. 1. 2008
Nová fotoreportáž
V nové bílobílé minifotoreportáži (sem tam černý flíček) můžete mrknout, jak jsem s Dannym o Silvestru dováděl na snížku.
30. 12. 2007
Nová fotoreportáž
Vznikla letošní poslední fotoreportáž, a o čem jiném by měla být, než o mých třetích Vánocích prožitých v Krumlově?
30. 12. 2007
Ostatní
Aktualizoval jsem kategorii Termíny výstav na rok 2008.
23. 12. 2007
Nová fotoreportáž
Letos jsem dostal spoustu náááádherných přáníček od příbuzných a kamarádů. Tady je můžete taky omrknout!!!
22. 12. 2007
Nová fotoreportáž
Blíží se mé třetí Vánoce, a tak jsem pro Vás opět připravil vánočně laděnou fotoreportáž. Uvnitř najdete i speciální přáníčko, které jsem pro Vás letos připravil!!!
9. 12. 2007
Nová fotoreportáž
Nová fotoreportáž je z tolik očekávané free soboty, která se za nádhérného počasí konala na pražské Šárce.
9. 12. 2007
Nová fotoreportáž
V "mini" fotoreportáži se můžete mrknout, jak jsem si užil první snížek a jaká byla procházka s lampiony.
19. 11. 2007
Ostatní
Nová kategorie novinky!!! Najdete ji zde.
18. 11. 2007
Nová fotoreportáž
Na MVP v Letňanech zvítězil mladší nevlastní bráška Ashon Klenot Toliary. Více naleznete v nové fotoreportáži. Moc mu gratulujeme!!!
18. 11. 2007
Nová fotoreportáž
Nová fotoreportáž ze sportovních zážitků v průběhu listopadu!!!
17. 11. 2007
Ostatní
Fotoreportáže z mého 3. roku života byly upraveny metodou lightbox. Snad Vám to zpříjemní jejich prohlížení. V případě potíží se, prosím, obraťte na mé páníčky.
12. 11. 2007
Ostatní
Byla rozšířena kategorie Moji příbuzní o nevlastní brášky Ashonka a Teddíka, se kterými mám společného taťku!!!
6. 11. 2007
Nová fotoreportáž
Tři nové fotoreportáže!!! Můžete se se mnou podívat do tunelu pod Vítkovem, zjistit, jak jsme pokračovali v řádění s Dannym a mrknout na záříjové a říjnové okamžiky, které nevydaly na samostatnou fotoreportáž!!!
12. 10. 2007
Nová fotoreportáž
Konečně tři slibované nové fotoreportáže!!! Jedna pro milovníky bílozelených fotek z hrátek s kámošem Dannym, a další dvě z dne otevřených dveří u Kozla a v pražském dopravním podniku.
12. 10. 2007
Ostatní
Aktualizace v kategorii odkazů. Přibyl odkaz na stránky mého mladšího nevlastního brášky Teddyho (máme stejného taťku)!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey