Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Na 2. CotonLandím pikniku

03. - 05. 06. 2011

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Protože se nám to loni moooc líbilo, vyrazili jsme s páníčky i letos na CotonLandí piknik, druhý v pořadí, který se uskutečnil na Vysočině v obci Kuklík.

Zase jsem tu potkal spouuustu voňavých fééééneček - které mě samozřejmě zajímaly ze všeho nejvíc, i když takovým Oliverem Ráj Karpat jsem taky nepohrdl ;) Zkrátka očmuchával jsem, co se dalo, resp. nechalo :)

Ještě v pátek po obědě jsme vyrazili společně s chovatelskou stanicí Coton Angels from Dolce na malou obhlídku okolí.

Velkou radost jsem měl z toho, že jsem zde potkal svoji dcerku - Irisku neboli Iris-Van-At Best of Cotton i její maminku, Vanesku. Hned jsem toho využil a udělali jsme společné fotečky. Uznejte - rozhodně svého taťku nezapře :D

Asi byh to nebyl já, kdybych nevyužil přítomné agility překážky k malému tréninku. Pěkně jsme se s paničkou zapotili :D

Piknik byl fajný :) Pokud se chcete podívat, co všechno se tam ještě dělo, jaké soutěže proběhly (jako dítě organizátorů jsem se jich nezúčastnil), a jak si užívali ostatní, můžete se podívat na speciální fotogalerii na CotonLandu, a stovky fotek z této akce jsou uloženy na cotonland.rajce.net.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey