Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Celá smečka pohromadě
22. 7. 2006

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

22. 7. 2006: Ahoooooj, omlouvám se, že jsme se tak dlouho neviděli, ale panička byla přehlcena prací a na moje stránečky jí vůbec nezbyl čas. Konečně začla dohánět resty,takže tady můžete vidět, co jsem dělal na začátku července...


Hurráááá, přesto že je to sotva 2 týdny, co jsem se vrátil z Krumlova, zase jsme tam vyrazili. Asi tušíte, že ze všeho nejvíce jsem se těšil na Denyho, který mě svojí vůní taaaak moc přitahuje. (Pozn. paničky: Říkáme tomu první fáze puberty - obskakování mladších pejsků.)


No a po pořádném očuchání a oblízání jsme se mohli konečně vrhnout do toho pravého dovádění.


Byl to opravdu super den. Zase jsem se jednou pořádně unavil. A to jsem netušil, co mě čeká nazítří. Panička slavila narozeniny, a tak se sjela celá psí familie. Tedy kromě strejdů teriérů se k nám přidal ještě páničky prababičky Tobík a Deny, samozřejmě. Jako první dorazil Denny, a tak jsem si nejdříve čuchl, jestli je to skutečně on, moje láááááska, a hned na to jsme navázali na dovádění z předchozího dne.


Konečně dorazil i Tobík a doplnil tak naší velkou smečku. Nutno podotknouti, že Tobíkovi zase voním já, pro změnu...


Protože je Deny ještě prcek, musel brzy vyrazit domů. A nám tak alespoň zbyl čas na "chlapské záležitosti" - vyštěkávání u plotu.


Ale pozoooooor. Tímto víkend neskončil. O dva dni později jsme totiž všichni (teda jenom strejda Haur a Igor) vyrazili podpořit paničku na promoci. To už ale patří do této kategorie.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey