Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Na MVP České Budějovice a Praha

23. 5. 2009

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR

Možná už jsem to někdy říkal, ale já děsně nenávidím výstavy. Tedy ne výstavy jako takové - ty zbožňuju (všude spousta voňavých féééneček, hafíků, hraček, mňamek, ...), ale děsně nerad se vystavuji. Paničce to dávám najevo tak, že v kruhu ze zásady nechodím :) Už to pochopila, takže teď už jezdím jenom na jukanou, jako tomu bylo na mezinárodních výstavách v Českých Budějovicích a v Praze, které se konaly s týdenním rozestupem na přelomu dubna a května.


Začněme tedy Českými Budějovicemi, jak panička říká Budějcema. Tady jsme byli bez páníka, bo ten si odkvačil kamsi pískat joudu. Viděl jsem spoooousty hafíků, hafic a páníků, jak tomu bývá na výstavách zvykem. Dokonce i fenečku Lauru, se kterou se znám od pana Desenského. Zevšech nejvíc jsem se ale zakoukal do Daisy Chundelaté Potěšení... (Jenže panička řekla, že mám smůlu, bo je to nevlastní ségra).


Daisy ale nebyla jediná :) Pohráli jsme si i s Diegem Wintergarden, Asamem Lovčice Morava, líbila se mi i Peggy z Jizerského Pekla. Zkrátka harašil jsem, co se dalo :)


Rozhodně jsem se ale nezaměřil pouze na cotonky :)


Jak už jsem řekl, páníček nám dal košem a pískal si v někde v Teplicích judo. Panička si umínila, že potřebuju přenosný pelíšek, aby si mohla taky ode mě na chvilku odběhnout či co (naprosto nechápu, proč by to měla dělat), a tak je moje výbavička od Českých Budějovic bohatší o boudičku... zelenou, nakonec.


Posledním obrázkem z Budějc je Jaborano Přátelé Jetynky, kterého panička přistihla s růžovou (!!!) mašličkou.


Posuňme se o týden později, dvěstě kilometrů jinam - na mezinárodní výstavu hafíků v Praze, kam jsem si vyrazil ověřit, jak se švagr Harry chová k mé sestřičce Cecilce (oba z CHS Coton Angels from Dolce).


I v Praze jsem se věnoval nejoblíbenější činnosti - občmuchlávání hafíků a hafic, jako třeba cotonka GummyBeara Reco Bohemia, nebo rozkošné voňavoučké Shci-Tzu, kterou jsem chtěl znásilnit, ale nebylo mi dopřáno :(


... nebo je nejoblíbenější činností požírání konzervičky? Teď si nemůžu vybrat :)


Každopádně z výstavy jsme vyrazili domů pěšky a na chvilku jsme se zastavili v zámeckém parku v Čakovicích, vedle kterého teď bydlíme.


Tam jsem se také krásně napásl sedmikrásek.


Byl to fajný výlet.


Připomínám, že všechny fotky z těchto dvou výstav najdete na coton.rajce.net a výsledky na CotonLandu.

Poslední aktualizace: 06.07.2024

© Coton de Tuléar Atrey