Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
MVP Trenčín
28. 1. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Jak jste si jistě všimli, nedal jsem si od minulé výstavy nikterak velkou pauzu. Vyrazil jsem totiž na Mezinárodní výstavu psů v Trenčíně na Slovensko, abych se přiblížil zisku titulu Interšampion. A jak jsem byl úspěšný? To už níže!!!

Začali jsme samozřejmě tréninkem... Jako vždy.


S chutí do toho. Otevřená třída byla nejpočetnější ze všech. Soupeřem mi byl starý známý kámoš Ismael Hraběnčin Ráj a Dony Janus-Suzi. A já to vyhrál!!! (Co o mně paní rozhodčí Alena Košťálová řekla, naleznete tady, diplom potom tady.)


Jako vítěze titulu CAC mě čekala další soutěž o titul CACIB. Zde jsem potkal dalšího známého, Cartoonland's Arizonu Dream. Šťastnější jsem nakonec byl já, takže jsem získal i titul CACIB.


Titul BOB nakonec získala moje kamarádka Whithey Klenot Toliary. Paní rozhodčí se sice tvářila, že ho chtěla dát mně, ale víte co, pro mě byla důležitější láska. A tentokrát jsem se hroooozně moc zamiloval do fééééénečky jménem Enya Klenot Toliary, která získala CAJC, a jako taková se soutěže o BOB taktéž zúčastnila. Takže vám asi nemusím vyprávět, že paní rozhodčí mě v tu chvíli ani trošičku nezajímala. Moc moc Whithey Klenot Toliary i její páániččce Michaele Šimůnkové gratuluji. Vzhledem k světelným podmínkám fotky z soutěže o BOB nevyšly, ale aby Vám to nebylo líto, mám tu pro Vás fotečky z pózování právě s Enyou a s Whithey.


Minule jsem se vám ukázal v kondici 'ze života'. Tentokrát jsem pro Vás zase zapózoval hezky čisťoučký, nafoukaňoučký, s medailemi za CAC a CACIB.


Jééééé, já jsem Vám mále zapomněl říci to nejdůležitější!!! Z Prahy jsem přijel právě s vítězkou BOB, Whithey. Byla na mě moooooc hodná, skoro bych řekl, že si mě oblíbila. A to tak moc, že se mnou zapózovala na pár foteček. Tu jsou, já a nádherná Whithey Klenot Toliary, výherkyně plemene cotonků.


A nakonec tradičně poděkování. Opět paní kadeřnici, Zuzaně Větvinské Vršecké, neboť během výstavy několikrát zaznělo, v jak skvělé výstavní kondici jsem, což je hlavně její zásluha. Dále panu a paní Šimůnkovým za to, že mě a páníky do Trenčína a zpět dopravili, jejich fééénečce Whithey za to, že na mě byla moc moc moc hodňoučká, a dělala mi tak milou společnost, paní rozhodčí Aleně Košťálové, že jsem se jí tak moc líbil a všem ostatním, kteří mi tento úspěch přáli. A tady jedna prémiová fotečka pro vás všechny - já, můj superdlouhý jazýček a páníček...


Pokud by Vás zajímaly celkové výsledky z této výstavy, rozhodně mrkněte sem.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey