Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Moje osmé Vánoce

21. - 31. 12. 2012

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Konečně jsem se dočkal dalších Vánoc - letos už osmých v pořadí :) Těšil jsem se jako malý štěndo, protože jsem byl celý rok moooc hodný, takže jsem očekával homadu dárků :)

Těsně před Vánoci jsme vyrazili s páníčky do Liberce za babičkou a neteřemi.

No a pak už jsme tradičně zamířili do Krumlova. Snižek na letošní Vánoce nevyšel, i když jsem o pořád poctivě vyhlížel z okna :( Jak je vidět na obrázku z procházky po Krumlově, byly vánoce skutečně na blátě.

Tak jsme si se strejdy teriéry udělali aspoň pár tématických obrázků doma u krbu.A co myslíte, přišel Ježíšek?

No jasně, že jo! Nejdřív večeře, a pak už tu byly dárečky pod stromečkem, které jsem si poctivě hlídal, aby mi je náhodou nikdo neukradl!

A zatímco důchodce Tobík sledoval, co se děje, Igorek rozbaloval své dárečky a Hauřík si hlídal ten svůj, já si užíval s novou silikonovou kačenou :)

Panička mi zbylé dárky doporučila schovat na později, aby mi je strejdové nerozžvýkali. Kromě kačeny jsem dostal IQ hru pro pejsky, pískací kosku, balónek na provázku, šampon pro pejsky a hned DVĚ nové samomluvící hračky! Opičku a slona! Opička po stisknutí kráká a slon hučí :)

Vánoce samozřejmě byly i ve znamení návštěv.

O Vánocích jsem samozřejmě také řádil a řádil a řádil, jenom to prostě nebylo zdokumentováno :) Ale to, jak strejdové teriéři odpočívali, to jsme zachytili :)

Moc všem děkujeme za jejich krásná přáníčka k vánocům a do nového roku. To moje bylo letos takovéto :)

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey