Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Moje desáté Vánoce

23. - 28. 12. 2014

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Svoje kulaté - desáté Vánoce jsem tradičně prožil v Českém Krumlově ve společnosti pošuka Dundeeho a strejdy Igorka. A jak moc jsme si je užili? To se dozvíte právě v této fotoreportáži. Ale hned na začátku prozradím, že mooooooooooooooooooooooooooooooc :)

Řeknu vám, že když jsem přijel do Krumlova, byl jsem pěkně zklamanej. Tuhle zimu jsem si ještě neužil žádného snížku, a tak jsem trochu doufal, že v Krumlově tomu bude jinak :( Tož, s pošukem Dundeem jsme se museli spokojit s travičkou a na Štědrý Den řádit na ní.

Hezky jsme se unavili, teda aspoň já, pošuk je neutahatelný, a o to snáz se nám čekalo na Ježíška. Letos jsem byl extrémně hodný a šikovný, takže jsem byl naprosto přesvědčený o tom, že přijde. Abych si to fakt pojistil, ještě jsem zapozoval s neteřinkou Růženkou u stromečku.

A Ježíšek opravdu přišel! Dostal jsem krásnou novou pískací hračku. A další prasnici (prasečí hlava). A další gumové hračky. A nové vodítko (fuuuuuj, měkkouš ;)) a s klukama jsme dostali spoustu provazů a šťastnochvilkových hraček! No prostě paráda.

Byl jsem z toho tak paf, že 25. 12. ráno jsem si dal delšího šlofíčka. Čtrnáctiletý jorkšírák Tobi mezitím sexuálně harašil. Dundee z toho byl tak paf, že si musel jít zlepšit náladu naháněním ptáků, což je jeho faaakt oblíbená zábava.

A nakonec, nakonec mi Ježíšek splnil i mé poslední přání! Sice s třídenním zpožděním, ale přece. SNÍŽEEEEEEEEEK! V sobotu konečně nasněžilo. To bylo jiné řádění, panečku. Na bílém voňavém snížku! Hned jsme toho s Dundeem a neteřinkou Růženkou využili a pořádně oslavili příchod letošního prvního snížku. Nejdřív na zahrádce...

... a pak i venku na louce u nedalekého rybníka. Tam jsem si nejdříve s neteřinkou Růženkou zaboboval.

Ještě větší zábava, než bobování, ale bylo ... jak jinak ;) ... řádění s pošukem Dundeem.

Snad jste si nemysleli, že jsme měli dost! Kdepak. Po návratu jsem Růžu ještě školil ve spráném tahání se. To je důležitá znalost a člověk si ji musí vštípit už od malička, jak mi má tahat provaz ;)

Říkáte si, cože to bylo s Tobiasem, že ho nikde nevidíte? No bodéž by jo. Kromě občasného sexuálního harašení většinu času trávil v pohodlí na pohovce ;)

Báječné vánoce, no neee? Dostal jsem spoustu krásných dárků, dostal jsem snížek a většinu času jsem prořádil. Tak si to představuju ;) Všem přejeme krásný nový rok!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey