Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Free sobota u psychologa
3. 3. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Jak už jste se dozvěděli ve fotoreportáži z MVP v Trenčíně, navštívil jsem psychologa psů pana Desenského. Jednou soukromou návštěvou to ale neskončilo. Vyrazili jsme totiž na free sobotu, kterou pan Desenský jednou za čas pořádá, abych se pod odborným dohledem setkal s jinými pejsky, koněm i páníčky.

Hned po příjezdu jsem začal s očmucháváním a poznáváním okolních pejsků...


Když se nás sešla většina, vyrazili jsme na tzv. dolní psinec. Je tu ooooobrovská louka, na které se fakt dá skvěle řádit.


Tématem free soboty bylo: "Jak psa naučit přivolání", a tak jsme trénovali. Ale znáte to, pan psycholog mě odvedl k voňavoučké féééénečce, takže na páááániččino volání jsem téměř nereagoval, o což ale šlo. Ukázat, jak naučit přivolání i v takovéto situaci, kdy mám mnooooohem zajímavější podnět...


Takový velký pejsek, jako je kůň, mě vždycky děsil a hlasitě jsem to dával najevo. Tady jsem se s koníkem seznámil a už vím, že štěkat nemusím.


A tady jsem součástí terapie pro jednu malou féééééénečku jezevčíka. Bojí se všeho - psů, lidí, věcí... Pomohl jsem panu psychologovi jí ukázat, že pejsků se fatk bát nemusí.


Tuhle féééénečku jsem si vááážně zamiloval.


Tak tihle dva pejskové nejen že přišli pozdě, ale ještě si na mě dovolili zavrčet... Chápete to? Zavrčet na mě beztrestně? Ovšem pan psycholog nám ukázal, že opravdu nemáme důvod mít spolu problém.


A hurrá domů. Byl to bezvadný zážitek, který si určitě chci zopakovat. A to hned při nejbližší příležitosti, 10. 3. 2007 na příští FREE SOBOTĚ!!! Musím tohle setkání pejsků a jejich páníčků všem doporučit. Tak jako tady jsem si totiž už dlouho nezařádil!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey