Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Klubová výstava Chvaletice
27. 3. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Koooonečně další klubovka. Teda ne že bych měl radost z toho, že se zase musím čančat, a ukazovat, a stát v postoji apod, ale zase jsem potkal spoustu bílých kuliček. A nejen to. Viděl jsem se i se svou maminkou!!! Ale více až níže.

Hned jak jsme přijeli jsem se zařadil do chumlu bílých klubíček. To ale páníčci nestihli zdokumentovat, takže vy z toho moc mít nebudete. Co ale stihli nafotit, bylo setkání s mojí rodinkou!!! Konkrétně se sestřičkou Betty (oranžová gumička) a maminkou Enží (zelená gumička).


Že nevíte, který z těch pejsků obdivující krásu maminky a sestřičky jsem já? Ten blíže. Vzadu sestřičku očmuchtlává náš nevlastní bráška Ashonek (máme stejného tatínka Flash-Dancera of Woodland Cottage).


Ale dost radostného rodinného setkání a honem na povinnosti. Čančat a trénovat se musí, ať s páničkou na ostro něco nepokazíme.


A rodinná fotečka. Zprava: Mladší ségra Betty, mladší brácha Bim, maminka Enží a JÁ, samozřejmě. No nejsme krásná rodinka?


Bráška Bim získal krásné ocenění VELMI NADĚJNÝ 2.


A hurrá do kruhu. Soupeř nedorazil, a tak jsem celkem hladce získal ocenění CAC. Co o mně paní rozhodčí Z. Větvinská Vršecká řekla najdete zde, diplom potom tady.


Tak tady už je na řadě sestřička Betty. Dorostenek se sešlo 7! Přesto že byla na výstavě poprvé, ve velké konkurenci uspěla a vyhrála ocenění VELMI NADĚJNÁ 1. Gratulujeme!!! (Více foteček naleznete TADY).


A máme tu soutěž o Nejlepšího psa mezi vítězi CAC. Hurrááá, paní rozhodčí vybrala mě!


Možná Vám přijde, že při souboji o titul BOB jsem vyměnil paničku. Ten pejsek na fotkách s jinou paničkou ale nejsem já, ale můj nevlastní bráška Ashon Klenot Toliary (páááničkou je paní Tesaříková). BOBa vyhrál on a já mu k tomu mooooooc gratuluji!!!


Samozřejmě pózovací chvilka s poháry za CAC a Nejlepšího psa.


Myslel jsem si, že už je to všechno za mnou, to jsem ale nevěděl (a hlavně páníčci to tak trochu prošvihli, za což se organizátorům moc omlouvají), že dostanu i ocenění KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION za to, že jsem v kategorii mladých nasbíral přes 40 bodů!!! Diplom je k vidění tady.


A taky dva pohárky za druhé a třetí místo ve fotosoutěži Cotonek dovádí, řádí. Vítězem se stala rozkošná štěňátka paní Drahovzalové.


Už zbývalo jenom zapózovat se všemi mými dnešními poháry...


... a ještě venku.


Konečně doma. Se zaslouženým pribiňáčkem. Ty já opravdu ráááááád.


A hurrááá do hajan. Měl jsem toho za celý den opravdu dost.


Samozřejmě musím dodat poděkování. Hlavně paní Drahovzalové a spol. za bezvadné zorganizování výstavy. Dále pak paní kadeřnici za to, že jsem se jí tak moc povedl, paní rozhodčí za to, že jsem se jí líbil, bráškovi Ashonovi za to, že mi dělal společnost po celou výstavu (seděli jsme vedle sebe), a prostě všem, co mě mají rádi, protože to je to nejdůležitější!!! (A copak mě může někdo nemít rád?)
A tady na závěr prémiové fotečky, které si panička neodpustila, protože mi to na nich prý hrozně moc sluší.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey