Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Pozdní večer, 1. máj
6. 5. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Že byste chtěli vědět, jak jsem prožil "prodloužený" víkend spojený se svátkem Práce, tj. prvním květnem? Tak to jste tu správně!!!

Sobota byla hrozná. Žádná procházka, stálé poučování, abych si nežužlal pacičky (to já rád), neustálé utírání hubiny hned jak jsem se nabumbal, proste nuda a otrava. A důvod? V neděli jsme vyrazili na MVP v pražských Letňanech. Panu rozhodčímu jsem zřejmě nepadl do oka, takže jsem tentokrát dostal dvojku. (A pískací míček za to, že jsem byl moc šikovný). Alespoň, že vítězství zůstalo v rodině, protože všechno vyhrál můj nevlastní bráška Ashonek (máme stejného taťku). MOOOOOC GRATULUJEME.


Ale pondělí, hned jak panička utekla z práce, fakt stálo za to. Vyrazili jsme na čarodějnice do Botanické zahrady.


K ohýnku jsem se se svým kožíškem raději moc nepřibližoval, ale kytičky na mě udělaly vážně dojem. Hlavně ty v Japonské zahradě.


Samosebou i ostatní části nebyly špatné.


A kam na prvního máje? Na Letnou přeci!!! A hezky obklikou přes centrum Prahy. Konkrétně tady jsem byl zachycen na Karlově mostě.


Hurrrá na hrad.


Bude mi opravdu velkou ctí, sloužit České republice a chránit českého prezidenta.


Z hradu jsme vyrazili přes park až na Letnou. Pořádala se tu protikomunistická akce.


Byl to krásný prodloužený víkend.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey