Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

V 5. roce jste neviděli

13. 10. 2010

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Občas se stane, že některé pořízené fotečky nevydají na celou fotoreportáž (nebo na ně panička zapomene...) A tady je souhrn těch, které byly pořízené v pátém roce mého života!!!

Asi jste si všimli, že můj 5. rok života byl plný návštěv. Ale to jste ještě neviděli všechno!!! Chvilku po mojich čtvrtých narozeninách mě přijela navštívit Ladynka z Polska...


... a na jaře i sestřička Betynka s páníčky!!! (Více o Betině z Kozlovické Zahrady najdete tady.)


"Opožděným" vánočním dárečkem (ale jenom o kousek, prostě se ti dodavatelé zpozdili ;)) byly tyto nové mističky na vodu a papáníčko, jejichž výměna byla způsobena novým způsobem stravování - začal jsem papat vařené, a to se prostě do původních mystiček nevešlo.


Také jste neviděli tyto záběry z naší zimní zahrady, kam občas chodívám okukovat okolní svět a sousedovic beaglíka :)


A konečně... letos jsem se zapojil do "hodiny planety země", a v rámci Facebookové skupiny se zúčastnil "Coton Candle Hour", neboli ke cotoní svíčkové hodince :) A takto to vypadalo ;)


Jinak si myslím, že jste viděli snad vše :) Kromě oslavy mých narozenin, na kterou se můžete už brzy těšit!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey