Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Den Cotona 2015

13. 06. 2015

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR

Po jednoleté pauze se v Kuklíku konal další Den Cotona, na kterém jsem stejně jako na tom předchozím nemohl chybět. S páníčky jsme si opět pobyt prodloužili na celý víkend. Pravda je, že tentokrát jsem se necítil nejlépe - pořád mi ještě občas tekla z nosu krev a neměl jsem moc chuť k jídlu, navíc byl venku děsný hic, ale i tak jsem si to v rámci možností společně s dalšími hafíky užil. Letos nás bylo zhruba 25.

Jako první jsem se samozřejmě vrhnul na svou lásku z minule - Hessie Bavlníkový Květ. Ta mě ale tentokrát spíše ingorovala...

... a tak jsem si našel lepší oběť. Geeny :) Přistěhovalkyni z Polska pravým jménem Impression the Sweetest Coton. Jo, ta mi faaaakt voňákovala.

Joooo, uznávám. Geeny byla ještě pod zákonem. Ale záleží na tom? Čmuchat a obtěžovat snad můžu, neeee? Každopádně když se unavila, našel jsem si další. Češku. Starší :) Elysee Ráj Karpat.

Zkrátka a jednoduše - všechny fenečky jsem řádně zlustroval.

Pochopitelně jsem nezapomněl ani na pořádné protažení na agility hřišťátku.

Prostě a jednoduše jsem si to řádně užil. A na konci se mi i chuť k jídlu vrátila :) Prostě prima víkend. Ostatně přesvědčte se sami v podrobnější fotogalerii se všemi zúčastněnými na CotonLandu, konkrétně tady.

Poslední aktualizace: 06.07.2024

© Coton de Tuléar Atrey