Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
MVP Litoměřice
24. 5. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Jak už jste se dozvěděli ve fotoreportáži z voříškyjády, hned den po ní jsem vyrazil na MVP v Litoměřicích. A o tom, jak se mi vedlo už níže.

Začátek byl stejně nudný, jako vždy. Pořád se česat, trénovat, česat, trénovat... Dokonalá ňůůůůůůůda, to vám povím.


Během čekání ale dorazilo i překvapení!!! Sestřička Betty a bráška Brin!!


Oba mladší sourozenci byli naprosto úžasní, a zcela zasloženě Brin i Betty vyhráli CAJC.


Soupeře jsem žádné neměl, a tak boj o CAC byl krátký a taktéž úspěšný. HURRÁAA. Co hezkého o mně paní rozhodčí Božena Ovesná řekla, najdete tady, diplom potom tady.


V soutěži o titul CACIB jsem se utkal s Apáčkem (celým jménem Cartoonland's Apache, žijící v chovatelské stanici Bavlníkový květ, pánikou je paní Zita Vondrová). Apáčkovi to fááááákt hrozně seklo, a tak mě neudivilo, že si paní rozhodčí pro titul CACIB vybrala jeho. Mooooc gratulujeme!!! Na mě tak zbylo hodnocení Res. CACIB.


Závěrečné utkání o titul BOB se stalo záležitostí dvou rodin. Proti sourozenecké dvojici Betty a Brin z chovatelské staníce Z Kozlovické zahrady, kteří postoupili z kategorie mladých, nastoupil CACIBový páreček (vzpomínáte na fotečky jejich prvních štěňátek?) Emily a Apáček. Apáček se před svojí družkou styděl, a tak nakonec zářila Emilka (celým jménem Emily Grace Bavlníkový květ, se stejnou paničkou jako Apáček - tedy paní Zitou Vondrovou). Moc moc moc jí gratulujeme!!!


A konečně přišla legrace. Nejprve rodinná fotečka... (Zleva: Brin, Betty a já)


...potom trošku laškování s mladším bráškou Brinem...


... a konečně je to tady. Překážky. Hned jak jsem je uviděl, mě zaujali, a tak jsem si to šel vyzkoušet. Nejprve na zmenšené dráze připravené prodejcem krmiva Brit.


Tak moc mě to zaujalo, že jsem při spatření profesionální dráhy nezaváhal, a šel si to vyzkoušet i tam. Já vám zvládl věcí. A ač se to nezdá, Agility jsem zkoušel poprvé v životě, tak moc jsem šikovný.


Bylo to to nejžůžovější, co jsem kdy zažil! Moooc děkuju všem, co mi umožnili strávit tak krásnou neděli. Paní kadeřnici, co mě tak krásně, fáááákt nádherně načančala, paní rozhodčí, že o mně řekla, že jsem elegantní, Apáčkovi, Emilce, sourozencům Brinovi a Bettynce i ostatním zúčasněným cotonkům, a samozřejmě i jejich páničkám a pánikům za jejich společnost.

A jedno překvapení nakonec: Od příštího čtvrtka, tj. 31. 5. 2007, začínám trénovat Agility!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey