Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Naposledy na agility v Libni

1. 9. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Tak a je to. Skončily prázdniny a s nimi bohužel i tréninky agility v Libni. Pro mě to má ten nepříjemný důsledek, že nemáme kde cvičit, protože panička pracuje až do čtyř, a ne a ne v blízkosti sehnat agility, které by začínalo nejdříve v pět :-( Co se dá dělat. Proto si tuto fotoreportáž užijte - je na nějakou dobu z agility poslední!!!


Minule byli v hlavních rolích hlavně moji spolužáci, tak tentokrát malé sólo pro mě.


Pro úspěch opětovně několik (konkrétně tři) videa, na jejichž správné zobrazení potřebujete flash-player. Jak jsem řekl, bylo mi vedro, moc se mi nechtělo, a navíc to všude tak krááásně vonělo (pozn. paničky: Atreyek se zastavoval u každé druhé překážky na čmuchanou). Ale co, hlavně když byla legrace :-)
 

Ostatní spolužáci byli samozřejmě také moc šikovní.


Tadydadyda, toť z letošních agility vše. Nezbývá než dodat, že doufám, že panička brzy vyřeší neúnosnou situaci s nemožností trénovat!!! Jako již tradičně na závěr upozorňuji, že fotek bylo nafoceno výrazně více, než kolik jich zde bylo ukázáno. Pokud je chcete vidět, určitě navštivte http://coton.rajce.net.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey