Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Podzimní víkend v Krumlově

28. 9. 2012

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Září bylo na zdokumentované zážitky opravdu bohaté. O speciální výstavě cotonků v Záhorovicích a výletě do Hovorčovic už jsem se vám zmiňoval. Co jsem vám ale ještě neukázal, byl příjemný podzimní víkend v Krumlově, který jsem si opravdu užil. Honil jsem balónek, točil se na kolotoči a také jsme s páníčky udělali několik krásných rodinných obrázků :)

Ale hezky popořádku - počasí nám přálo, takže veškeré volné chvilky jsem se snažil trávit na zahrádce. Samozřejmě nejlépe s balónkem :) Moooc jsme si to s Igorkem užívali.

To ale nebylo vše! Tentokrát jsme se zase zatočili na kolotoči!!! Ruční pohon - páníček :)


Když už se nám dostatečně točila hlavička, šli jsme honit i provaz.

Z dovádění jsme se vždycky vraceli s řádně vypláznutým jazykem :)

Trošku mimo téma - tyto obrázky panička pořídila během večerní vycházky do města. Nejsem ani na jednom, protože jsem zůstal doma, ale i tak nám přišly pěkné :)

Bylo opravdu krásně :)

... čehož páníčci využili k pořízení společných obrázků.


A na závěr - paniččina oblíbená. Pracovně nazváno čichání podzimu, ale ve skutečnosti jsem větřil sousedovic novofunlanďáka :)

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey