Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Klubová a Speciální výstava Coton de Tuléar v Praze

18. - 19. 06. 2011

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

O víkendu 18. - 19. 6. 2011 proběhla v pražských Třeboradicích hned dvoudenní výstava pořádaná Klubem Coton de Tuléar. Ač sotva měsíc po posledním žaludečním záchvatu (a tedy ne v příliš skvělé kondici), na oslavách 20 let Coton de Tuléar v České Republice jsem prostě chybět nemohl :)

Pátek rozhodně nebyl špatný. Přijela teta Šárka s hned dvěma voňavýma holčičkama - Cheriban Kleopatrou a Olivií Ráj Karpat z chovatelské stanice Ráj Karpat. Zejména Olinka mě zaujala. Jen kdyby nebyla taková netykavka, potvůrka jedna :D

V sobotu začala 18. klubová výstava Coton de Tuléar. Co málokdo věděl - dort k oslavě 20 letého chovu byl vytvořen na "mé motivy" - paní cukrářka si mě řádně naživo prohlížela, a uznejte, výsledek byl dokonalý ;)

Vystavoval jsem se ve třídě vítězů, kde jsem skončil na krásném druhém - posledním - místě se známkou V2, Res. CAC ;) Ale dostal jsem moc hezký posudek, takže jsem byl opravdu spokojený.

Mnohem raději než to fuuuuj vystavování mám hraní si s čímkoli. Alespoň, že mi to páníčci aspoň trošku vynahradili při čekání na odpolední přehlídku šampionů a chovných psů.

V neděli na 12. speciální výstavě plemene Coton de Tuléar se to samozřejmě opakovalo ;) Až na to, že tentokrát jsem svou třídu (no dobře, bez jakékoli konkurence) vyhrál, a získal tak ocenění V1, CAC.

I na speciální výstavě jsem se ukázal v přehlídkách.

Ač jsem nic oficiálně nevyhrál, pro mě i páníčky to vítězství bylo. Po více jak dvouleté chorobě jsem se vrátil zpět, a ač jsem ještě nebyl ve formě, ostudu jsem snad neudělal. Pokud byste si chtěli prohlédnout celkové výsledky, najdete je na CotonLandu - klubovou výstavu zde a speciální tady. Stovky fotek z této akce jsou uloženy na cotonland.rajce.net.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey