Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

V desátém roce jste neviděli

01. 09. 2014 - 31. 8. 2015

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Čas od času se stane, že jsou pořízeny obrázky, které nevydají na samostatnou fotoreportáž. Spíš jsou to takové záběry "k pousmání". A nejinak tomu bylo v mém desátém roce ;)

Hned na počátku - v září a listopadu roku 2014 - jsme měli v Praze hned 2 x na návštěvě strejdu Igorka, pošuka Dundeeho a dokonce i jorkšíráka Tobiho. První dvě fotky jsou věnovány právě Dundeemu, asi to trochu přibližuje jeho přezdívku. No kdo jiný - mimochodem největší člen smečky - by se narval do pelechu toho nejmenšího? A kdo jiný by musel paničce sekundovat při práci? No a na posledním obrázku je naše zcela normální rodinka ;)

Normální rodinku umíme provozovat i v Krumlově, jak je vidět na obrázku z léta 2015.

Takhle to vypadá, když panička uklízí. Všude se jí totiž pletu, bo musím hlídat, aby jí to velký hluční zvíře s dlouhou hadicí nesežralo, což nenese zrovna nejlépe, takže mě vždycky vyhodí na sedačku v obýváku. To se zase nelíbí mně, takže se nenápadně posouvám, a posouvám a posouvám... No, možná jsem taky tak trochu pošuk? Pravda, s Dundeem si moc rozumíme.

A na závěr - já a můj nový pelíšek, který jsem dostal ke svým narozeninám. Je pravda, že jsem ho otestoval už o dva dny dříve před samotnými narozeninami.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey