Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
KVP Mostov
5. 9. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Tak mám za sebou další klubovou výstavu cotonků, tentokrát opět v Mostově. A jak probíhala? To už níže!!!

Znáte to, trénovat se musí, načechrávat se musí, ach jo. Tyhle části mě vážně nebaví.


Není nad to soutěžit ve třídě vítězů. Jste první na řadě, soupeři žádní... A jak to dopadlo? V1 CAC! Hurrááá. Co o mně pan rozhodčí Bertold Peterburs řekl, najdete tady, diplom je poté k nahlédnutí zde.


A tady už si to rozdáváme o Klubového vítěze. A kdo to vyhrál? Můj nevlastní bráška Ashon Klenot Toliary (panička K. Tesaříková), se kterým máme společného taťku. MOc moc gratulujeme!!!


Všichni jsme netrpělivě čekali na vyhlášení vítěze celé soutěže, neboli toho, kdo získá BOB. Asi není překvapení, že jsme drželi všechny pacičky bráškovi Ashonovi. Jednak je to rodina, a jednak, JE TO CHLAP. Loni mi to v této fázi natřela Whitney (vzpomínáte na loňskou klubovku v Mostově?), a tak by bylo jasně spravedlivé, kdyby to tentokrát byl chlap. A on byl. HURRRÁÁÁÁÁÁ, Ashonek to vyhrál!!!! Gratulujeme, gratulujeme, gratulujeme!!!


Během toho, co se ostatní Cotonci ještě vystavovali, jsem se mohl jít konečně pořádně provětrat. A co může být lepší zábava než honit míček?


No jednu zábavu znám. Honit se s ostatními cotonky!!! To bylo fakt, fakt žůůůžooo. A to čerňoučký štěndo, to taky bylo fajn. Jen se mně neptejte, který z nich jsem já. No, hledejte bílý skřipeček... (malá nápověda: na všech fotách mě najdete!!!)


Jóoooo, Ashonka zajímala jenom jedna věc... Zkušenosti rozhodně nezapřel. :-)


A závěrečné pózovnání s vítězem!!! Že jsme s Ashonem bráchové je myslím nepopiratelné. (Jeden oslintanější než druhej...)


A na závěr musím samozřejmě poděkovat. Zejména paní kadeřnici, že mě opět tak nádherně načančala, paní Šimůnkové s rodinou, že mi při tom čančání poskytla azyl, všem organizátorům za opravdu pěkně strávený zorganizovanou výstavu, panu rozhodčímu za hezké hodnocení a všem zúčastněným za příjemnou atmosféru!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey