Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Mezinárodní výstava psů v Praze

25. 3. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Jak jsem se zmínil už ve fotoreportáži z klubové výstavy cotonků ve Chvaleticích, hned druhý den jsme vyrazili na MVP v Praze!!!

Řeknu Vám, nejprve jsem si myslel, že si ze mě páníci dělají legraci, když jsem viděl, jak balí věci na vystavování. Ale oni to mysleli vážně!!! Hrůůůůůůůza. Ale na začátku to vypadalo nadějně, zejména očmuchlávání téhle chocholačky mě bavilo.


Jenže to netrvalo dlouho, a zase přišla na řadu ta hroooozná průůůůůda... Česat, trénovat, česat, trénovat...


A jak přípravy prožívali ostatní cotonci? Někteří se česali, jiní pokukovali, další si vegetili...


Vystavovat se mi oooooopravdu nechtělo. Ale chtěl jsem udělat pááááničce radost, a tak jsem se o CACe ještě snažil. A vyhrál jsem!!! Co o mně pan rozhodčí Pehar Tino řekl, najdete tady, diplom potom tady.


Při souboji o CACIBa jsem už ale řekl DOST. Dva dny pořád běhat dokola? Tůůůůůůůůůůůdle. Fajn, páničko, tahej si mě za sebou, ale nečekej, že půjdu rovně. Šup nožky nahoooru, šup nožky nahoooru. Elbík, alias Elbery Best of Cotton, který se klubovky ve Chvaleticích nezúčastnil, se předvedl výrazně lépe, a tak zaslouženě získal titul CACIB, a nakonec i BOB. Gratulujeme!!!


Tady se můžete vítězem BOB Elbíkem blíže pokochat...


A dvě prémiové fotečky. První, na které jsem já, Ashonek a jeho pánička by se dala nazvat: "Tak co pánové, kterého z vás si odnesu?" A druhá? To se zase jenom pááááánička muckala s Whithey Klenot Toliary!!! Prostě opět neodolala. :-)


Řeknu Vám, měl jsem toho po tom víkendu tak tak. Doufám, že už páníky nikdy nenapadne takový ztřeštěný nápad, přihlásit mě dva dny po sobě na výstavu!!! Brrrrr. Alespoň že s pribiňáčkem na mě mysleli!!!


Pokud byste chtěli znát celkové výsledky této výstavy, nezapomeňte mrknout sem.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey