Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Návštěva Harryho a Cilky

23. 11. 2009

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

V září k nám na návštěvu přijela moje sestřička Cecilka se švagrem Harrym, tedy chovatelská stanice Coton Angels from Dolce. Měl jsem z toho hroznou radost. Chvíli jsem si neuměl vybrat, z koho víc... vlastně to vypadalo, že mě Harry zajímá víc než sestřička, ale to víte, to já jenom prováděl pořádnou lustraci, abych věděl, kdože se mi to o sestřičku stará... Ale dost už řečí, tady je pár záběrů z návštěvy.


Zatímco já projevoval největší zájem o Harryho a pak Cecilku, ti dva se zajímali spíše o mňamky... hrůza.


Ale tak chvilkama neodolali mému otravování, a věnovali se i mně, to je pravda...


Zatímco mě nechali doma a Harry dospával kocovinu, Cilka se kamarádila v nedaleké chovatelské stanici Klenot Toliary se svými příbuznými. Hrůza.


Alespoň že se stavili rozloučit... Jenže to Harry pořád ještě pochrupoval, tak aspoň jsme společně povečeřeli a pak si mávli packou na rozloučenou.


Moooc příjemná návštěva. A co víc - Harryka Cilce rozhodně schvaluji. Osobně jsem si ho "ozkoušel" (pozn. paničky - my jsme snad homosexuálové), takže rozhodně doporučuji :) Všechny fotky z návštěvy najdete na mojem rajčeti.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey