Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Na MVP v Letňanech
18. 11. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Už jsem zde říkal, že jsem pro letošek s vystavováním skončil. To mi ale nebránilo vyrazit na jukanou na MVP v Letňanech. A tady je pár postřehů z tohohle výletu.

Cotonci přišli na řadu jako první, takže když jsme dorazili, všichni už se čančali a zkrášňovali...


Vítězem třídy mladých psů se stal můj nevlastní mladší bráška Jaborano Přátelé Jetynky (máme stejného taťku) s majitelem panem Houdkem (chovatelská stanice Přátelé Jetynky). Stejným majitelem a chovatelskou stanicí se honosí i vítězka třídy mladých fen - Iabojejika Přátelé Jetynky. Oboum moc gratulujeme k CAJCům!!! TENTO PÁR SE UMÍSTIL NA KRÁSNÉM 5. MÍSTĚ V SOUTĚŽI PÁRŮ!!! GRATULUJEME!!!


V otevřené třídě pejsků si to rozdali moji staří známí Apáček, Elbery a Jeery Sněženky z Madagaskaru. Moc gratulujeme Elberymu Best of Coton (více o Elbíkovi zde) i paničce R. Tichoňové k vítězství v této kategorii a zisku V1 CAC.


Otevřenou třídu feneček vyhrála Nanynka, neboli Nana-Glory of Woodland Cottage. Nanynce i paničce Lucii Drahovzalové gratulujeme nejenom k titulu CAC, ale i k dokončení titulu Český šampion!!! (Více o Nanynce zde.)


A jaké další výsledky jsem viděl? Třídu psy - šampiony vyhrál můj taťka Flash Dancer of Woodland Cottage, psy - veterány Jork Revoka, fenky - mezitřídu Sprightly Fellow's Sweet Sensation - ta získala i titul CACIB, fenky šampionky Whitney Klenot Toliary, a konečně fenky veteránky Sprightly Fellow's Guaridan Angel - TATO FENEČKA SE UMÍSTILA NA KRÁSNÉM 4. MÍSTĚ MEZI VŠEMI VETERÁNKAMI!!! Všem moc gratulujeme!!!


Že jsem na jednu třídu zapomněl? Kdepak, jenom jsem se řídil pořekadlem 'to nejlepší nakonec'. Třída mezitřída psy, a můj mladší nevlastní bráška Ashonek (máme stejného taťku), neboli Ashon Klenot Toliary (panička K. Tesaříková). Nejenže vyhrál tuto třídu, ale získal i titul CACIB a nakonec i BOB. Moc moc moc mu k tomuto dalšímu úspěchu gratulujeme!!! JEŠTĚ VÍCE ASHONKOVI GRATULUJEME KE KRÁSNÉMU 2. MÍSTU V BIG 9. FCI SKUPINY!!!


A co bylo dál? Dál jsem si užíval přeci... například s Nanynkou a jistým neznámým rozkošným Cotoním klukem.


A toť vše. Ještě jednou gratulujeme nejenom všem vítězům, ale i ostatním soutěžícím pejskům. Všem to moc slušelo!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey