Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Moje třetí Vánoce
30. 12. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Tak mám za sebou svoje třetí Vánoce, které opět proběhly v Českém Krumlově. (Pamatujete na ty loňské a předloňské?) A co se dělo? To zjistíte v následující fotoreportáži!!!


Hned druhý den po příjezdu se na mě přišel podívat jorkšírák Tobi. Takhle hromadně jsme škvrndlali o nějakou mňamku. A taky že jsme vyškvrndlali.


A potom se už zdobil stromeček. A co si myslíte, že páníky napadlo, hned jak byl dozdoben. No přece že by bylo fajn, nafotit nějaké "vánočně" laděné fotečky. A tu jest výsledek!!!


Ale nebojte. Čekání na Vánoce jsem netrávil pouze nudným pózovaním. S Igorkem jsme se rozptylovali i hrou...


A když už si ani Igorek nechtěl hrát, našel jsem si své oblíbené kolíčko, a vystačil jsem si sám (no dobře, ještě páníci mi asistovali, no...)


Ještě štědrovečerní kapříček... a UŽ PŘICHÁZÍ JEŽÍŠEK!!!


Táááákových dárečků Ježíšek přinesl!!! Hned jsme se s nimi museli vyfotit.


A co nám Ježíšek přinesl? Já jsem dostal další tahací hračku, bílou kravičku. Strejdové teriéři dostali dva oranžové balónky, které si od nich také půjčuji, a všichni jsme dostali sušenčičky od Puriny.


Aááááách, byly to krásné Vánoce. Proč musí být jenom jednou ročně? No nic, budu si muset na ty další počkat. A Vám všem přeji krásný nastávající rok!!! (Stejně jako v mé PFce, kterou jsem letos pro Vás připravil!!!)

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey