Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

3. Coton Dance - dogdancing seminář pro cotonky

04. 04. 2011

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Tancování, které jsem si vyzkoušel během prvního a druhého semináře mě fakt chytlo (zejména pak vysoký příděl pamlsků ;)), takže jsem nemohl chybět ani na třetím kurzu.


Pokroky od toho posledního jsem sice prakticky žádné neudělal (což je zejména vina paničky, která se mnou řádně necvičila), ale s jedním novým cvikem jsem přecijenom dorazil - "okolo". To už zvládám opravdu perfektně :)


Surikatku cvičíme prakticky stále, ale nedá se říci, že bez ukázání bych jí dal... ono mnohem lépe se soustředí na tu ruku s pamlskem, než když tam není :)


S cvikem "pac" jsem se chvástal už na minulém semináři, takže tentokrát jsem už jenom machroval ;) Pac na ruku, pac na nohu... ale pac bez podkladu zatím ne. No budu na sobě pracovat :)


Mnohem lépe mi šlo "doleva" a "doprava", další cvik, který jsme doma nacvičovali. Až překvapivě dobře, řekla panička :D Nyní odbourat ukazování a bude to úplně dokonalé :)


Nově jsem se začal učit "mezi" a "domeček" a "ťapiťapi". No uvidíme, jak to půjde.


Opři, slalom a lehací věci... hm. Tak tam mám prý ještě veeelkééé mezery. Njn.


Tentokrát to byla čistě pánská jízda, pokud nepočítám trenérku Daisy. No, nevadí. Já se snadno přizpůsobím a užiju si i s Oliverem nebo Archem, kterého jsem jako nevlastního brášku řádně zaučil v... páření.


Bylo to tradičně fajně strávené odpoledne se spolužáky Archem Svatý Kopeček, Fobosem Life Joy alias Joyem, Oliverem Ráj Karpat, Aramisem Laetitia Bohemica a trenérkou Daisy. Už aby byl brzy další seminář!!!


Všechny moje fotky z této akce si můžete tradičně prohlédnout na coton.rajce.net.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey