Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

První koupání v novém bytě

5. 5. 2009

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Že jsme se v půlce prosince přestěhovali, to už jsem Vám říkal. Co jste ale možná nevěděli je moje najivní doměnka, že v novém domově se nebudu koupat!!! Od přestěhování mě to totiž nepostihlo (jasně, byl jsem u kadeřnice, ale to se nepočítá), takže jsem si usmyslel, že tady se koupat nebudu muset. Hurráááá. Jenže ono nééééééé. Já se spletl!!! Rozhodli se mě týrat i tady, v mojem novém bytečku!!!


Když mě panička dala do vany, nic jsem netušil... Jsem čistotný pejsek, takže pacičky a jisté partie si myji každý den... Pak mi ale dali vatičku do oušek, a já začal tušit, že je zle...


A bylo. Zase mě celého namočili, našampónovali, namočili, našampónovali... Copak já tak moc zlobil? Chjooooo!!!


Tak už se slitujte!!! Už chci veeeeee!!!


Hurrá, už mě ždímou!!! To už to mám za sebou!!!


Jelikož už za těch tři a půl roku velmi dobře vím, co po koupání následuje, snažil jsem se dostat ze sebe co nejvíce vody... Jestli totiž nesnáším něco víc, než koupání, tak jsou to zrzaví hafíci :) a fénování.


Jenže panička to vůbec neocenila. Stejně tu strašnou věc vytáhla a začala s ní na mě foukat.


Alespoň že z toho něco káplo. Když jsem musel tááááák moc trpět.


Jestli výsledek stál za to, můžete posoudit z foteček z našeho balkónku, kde tak rád vyhlížím kolemdoucí hafíky.


A proč že mě tak týrali? Jednak už jsem byl děsně špinavej (teda říkala panička), a druhak jsem za tři dni vyrazil na jukanou na MVP v Českých Budějovicích a týden na to do Prahy. Tak prý abych nebyl za "socku" :). Fotečky z obou výstav si už teď můžete prohlédnout na coton.rajce.net.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey