Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Můj druhý rok života
15. 9. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR

Ten čas Vám ale letí. Ani jsem se nenadál, a už mám za sebou druhý rok života. (Pamatujete na ten první?) A jak probíhal se můžete mrknout tady.

Hned na začátku mého druhého roku do rodiny přibyl nový přírůstek - beaglice Megie.


Po menší hádce, ke které došlo nedlouho před mými prvními narozeninami, jsem se zase spřátelil se strejdama teriérama. Je to fajn s nimi vycházet.


Pořádně jsem se pustil do mé výstavní kariéry. A výsledek? Byl jsem 2. v BIG na MVP v ČB, stal jsem se Českým a klubovým junior šampionem, a úspěšně jsem rozjel cestu za tituly Český a Klubový šampion. Z dalších úspěchů jmenujme např. nejlepšího psa na KVP ve Chvaleticích, BOBa, 2 x CACIB, národního vítěze atd. atd. (Více zde.)


Druhý rok ale nebyl jenom o povinnostech. Byl i o radostech. V rámci správné socializace jsem začal jezdit na free soboty k panu Desenskému. A že je to super!!! Spousta pejsků, koníci, vlk, obrovská louka, kde se dá řádit.


Free sobotami ale legrace neskončila!!! Protože jsem strašně moc šikovnej, začal jsem navštěvovat kurzy agility. Pravda, sice tam spíše dovádíme než trénujeme, ale o to víc je to super!!!


Druhý rok byl také ve znamení rodiny. S tou jsem se začal setkávat častěji. Mladší sourozenci se totiž také začali vystavovat. Navíc jsme vyrazili do Kozlovické zahrady na návštěvu za maminkou a sestřičkou.


A naučil jsem se plavat!!! Popravdě si myslím, že jsem to uměl vždycky, ale v bazéně jsem si to ověřil.


Já bych málem zapomněl!!! Byl jsem dvakrát v novinách!!


Co ale bylo nejdůležitější. Druhý rok byl o hrách. O hrách a radostech. Doufám, že ten příští bude stejný.


Samozřejmě byla i spousta dalších zážitků - návštěva botanické zahrady, znova jsem se mrkl do zoo, vyjel jsem si lanovkou na Kleť atd. atd. Blíže na ně se můžete podívat výběrem konkrétní fotoreportáže tady, nebo vlevo v menu.

Byl to krásný rok. Snad ten další bude stejně zajímavý jako tento, ukončený oslavou mých druhých narozenin!!!

Poslední aktualizace: 06.07.2024

© Coton de Tuléar Atrey