Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Z výstav jste neviděli

23. 12. 2009

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR

Blíží se konec roku, a tak tu máme zase jednu "hromadnou" fotoreportáž, tentokrát nazvanou "Z výstav jste neviděli". Na podzim jsem totiž jako divák navštívil Světovou výstavu psů v Bratislavě, a páníčci se také vyrazili mrknout na MVP v Praze.


Světovou výstavu jsem si nemohl nechat ujít. Panička se (naštěstí pro mě) rozhodla, že vystavovat mě nebude... 100 hafíků je ale krásný počet, takže i tak jsme si to nemohli nechat ujít. Přecijen, kdy člověk potká 100 cotonků naráz, že... No, zážitek to byl. A to ve všech směrech ;)


Kompletní výsledky a důkladnou fotogalerii si můžete prohlédnout na CotonLandu, důkladná fotogalerie je také ke shlédnutí na mojem Rajčeti.

Po Speciální výstavě v Praze druhý den následovala i výstava mezinárodní. Ze zdravotních důvodů (všude řádil psincový kašel a já těsně dobral antibiotika) mě páníčci nechali doma a vyrazili sami. Pak mi ale vyprávěli, že potkali mojí sestřičku Emilku, neboli Cinnie Z Kozlovické Zahrady!!! Škoda, že jsem tam nebyl :( Spletla tam hlavu pěknýmu množství hafíků :)


Odpoledne páníčci přišli pěkně pozdě. A proč? Protože se DĚLY VĚCI!!! Historický den pro cotonky zahájila nevlastní sestřička Daisy Chundelaté Potěšení s paničkou Terezou Zůnovou, když odpolední program zahájily předtančením. Potom byl páreček pana Tomáše Houdka, Iabojejika a Jaborano Přátelé Jetynky, vyhlášen 2. nejkrásnějším párem výstavního dne, a konečně nevlastní bráška, Honkey Tonkey Reco Bohemia byl vyhlášen BIG 9. FCI skupiny, BOD neboli nejkrásnějším psem výstavního dne a Res. BIS, neboli 2. nejkrásnějším psem výstavy!!! Moc gratulujeme!!! Více k tomuto úspěchu včetně videí, fotogalerie a kompletných výsledků výstavy najdete na CotonLandu, všechny fotky pak na mojem Rajčeti.

Poslední aktualizace: 06.07.2024

© Coton de Tuléar Atrey