Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Agility nejen na cvičáku
15. 7. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Myslíte si, že agility trénuju pouze na cvičáku? Omyl!!! A tato fotoreportáž Vám to dokáže. Agility se dá totiž trénovat všude, kde je alespoň jedna z překážek. Napříkad i na MVP v Brně.

Vzhledem k tomu, že v Brně posuzoval stejný rozhodčí jako na MVP v Praze, bylo odpočátku jasné, že lépe než s dvojkou neskončím. Znáte to, v Praze jsem byl moc velký, tady zase moc krátký... Pan rozhodčí se asi stále nemůže rozhodnout.


Mnohokrát gratulujeme mé nejdříve největší lásce, potom nejhoršímu nepříteli, a teď už standardnímu kolegovi ( :-) ) Elberymu Best of Coton (paničkou je R. Tichoňová), k získání titulu BOB.


Jak už jsem řekl, dvojka byla očekávaná, a tudíž mě to ani trošičku nezkazilo náladu. Ba naopak. Vyrazil jsem si zařádit na malou agility dráhu připravenou výrobcem krmiva Brit. Byl jsem táááák moc šikovný, že jsem dokonce od Britu dostal i odměnu za své výkony.


A tady už jsme o pár dní dál, zpět v Praze. Vyrazili jsme zase na trénink agility, za starými známými kamarády.


Pořádně si pohrát...


... a šup na překážky.


Tentokrát se zapojil i páníček.


Počasí vyšlo jen tak tak. Hned po skončení tréninku jsme museli vyrazit rychle domů, abychom nezmokli.


Ani tentokrát si neodpustím prémiovou fotečku. Když můžu na výstavě trénovat agility, tak proč na agility netrénovat výstavní postoj?

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey