Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Můj desátý rok života

1. 9. 2014 - 31. 08. 2015

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

A je to tady. Můj desátý rok života mám za sebou. Nebyl jednoduchý, to vám řeknu, přesto jsem si ho ale užíval pořádnými doušky a využil jsem každou příležitost k lumpárnám a radostem.

Tak jako každý rok, hodně času jsem trávil v Krumlově řádením se strejdou teriérem Igorkem a pošukem Dundeem.

Ostatně stejným způsobem jsem prožil i své desáté Vánoce a to včetně dovádění ve snížku.

A když už jsem neobšťastnil návštěvou já teriéry, přijeli oni za mnou do Prahy. Několikrát. Jako správný hostitel jsem je vzal například na výlet do Březiněvsi i na agility loučku do Kbel.

V 10. roce jsem se zúčastnil i 4 výstav s výsledkem 3 x BOBs, 3 x BOV, Klubový vítěz veteránů 2015 a Evropský vítěz veteránů 2014. Zároveň jsem se stal klubovým Veterán Šampionem a Českým Veterán Šampionem.

Mno, výstavy mě ale moc netankovaly. Popravdě mě spíš pěkně prudily a tak jsem to s nimi nepřeháněl. Za to řádění - na to mě užilo po celý rok ;) Zdokumentováno bylo hlavně to zimojarní a pampeliškové.

A ty výlety! Těch jsem absolvoval hromadu. Byl jsem se podívat na alegorická plavidla, proběhl se po Divoké Šárce, rozhlédl se u Ringhofferovy hrobky, zotavoval se v Lázních Luhačovice, prošel jsem se stezkou kolem Botiče a navštívil labyrintárium Loučeň.


Samozřejmě jsem nemohl chybět ani na Dni Cotona. Očmuchtlávání voňavých fééééneček mi fakt šlo.

No prostě a jednoduše - užil jsem si to. Tradičně jsem rok zakončil oslavou svých narozenin - tentokrát desátých. A teď už si užívám roku jedenáctého, ale o tom zase až za rok ;)

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey