Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
2. květnový víkend
24. 5. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR

Super. Přišel další květnový víkend protáhnutý o oslavy osvobození. A jak jsem si ho užil? Začal jsem ho na free sobotě u pana Desenského a zbytek jsem strávil se strejdama teriérama v Českém Krumlově. Ale víc už níže.

Free sobota se opravdu vyvedla. Všude spousta pejsků, páníků, koníků, prostě žůůůůžooooo... Začali jsme ji očmuchláváním se a poznáváním se na "horním" psinci.


Když už se nás sešlo fááákt hodně, vyrazili jsme na "dolní" psinec. Za koníčkem, vlkem a spoustou povalujících se míčků a taky legrace, samozřejmě.


Zbožňuju štěňátka. Jsou taaaaak voňavoučký. S těmahle dvěma to byla vážně švanda.


Byl jsem tak dobře naložený, že jsem se dokonce hecnul a prohlédl si vlka z blízka.


A tady pár prémiových foteček, ukazující práci pana Desenského. Tahle fenečka už od začátku byla fáááákt dost nervózní. Jakmile kolem ní nějaký pejsek prošel, hned se na něho obořovala, když se jí někdo doktl, strnule secvakla svaly. Došlo to tak daleko, že pan Desenský vytáhl krystaly a pokusil se jí, jak on říká, "přepsat software". Nutno podotknouti, že fenečka už potom byla výrazně klidnější a vůči okolí milejší.


Od pana Desenského jsme plni dojmů vyrazili do Českého Krumlova. Bylo totiž třeba podpořit Igorka na klubové výstavě Českých teriérů. A jak dopadl? Vyhrál CAC a stal se klubovým vítězem!!! Moc mu gratulujeme. Pokud byste snad chtěli vědět více o jeho cestě za úspěchem, rozhodně mrkněte sem.


O tomto víkendu jsem samozřejmě zažil spoustu další legrace. Zdokumentovat se ale nakonec povedlo jenom naší večerní "šťastnou chvilku":

Poslední aktualizace: 06.07.2024

© Coton de Tuléar Atrey