Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Krumlov, bazén a já
2. 6. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Tak jsem byl zase v Krumlově. Dle fotoreportáží se může zdát, že po dost dlouhé době, což ovšem není pravda. Po dost dlouhé době se ale páníci hecli, a fotili. A že bylo co fotit!!!

Ale hezky popořádku. Po příjezdu jsem si tradičně šel očmuchtlat zahrádku, abych všude obnovil své značky.


A teď už konečně k tomu, proč se tato fotoreportáž jmenuje tak, jak se jmenuje. Vyrazili jsme k páníčkovi strejdovi a ten má bazén. To samo o sobě ještě nic neznamená. Ale ono bylo tááááákové vedro, že jsem se šel (strejdové teriéři taky) osvěžit. A představte si, UMÍM PLATAT!!! (Pozn. paničky: to je ale překvapení).


Plaval jsem poprvé v životě, a tak jsem si dal na chviličku oddech na nafukovacím lehátku.


ÁAAno, panička zanedbala své povinnosti. Po koupání mě nevyfénovala. Na druhou stranu jsem byl suchý mnohem rychleji než při fénování, a o tom, že mě to výrazně víc bavilo, Vám asi vykládat nemusím. Dali jsme si totiž pořádnou honěnou. No řekněte, neměl já být profesionálním fotbalistou? Názory mi můžete nechat v knize návštěv.


Bylo to opravdu vyčerpávající odpoledne. Není tedy divu, že po příjezdu domů jsme si dali řádného šlofíčka.


A jedno překvapení na závěr!!! ZASE JSEM BYL V NOVINÁCH!!! Panička poslala do Českokrumlovských listů fotečku, na které pomáhám hradní stráži (vzpomínáte na fotoreportáž s touto fotkou?), a představte si, že oni ji otiskli!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey