Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Mezinárodní výstava psů Klagenfurt

25. 7. 2009

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Má nechuť předvádět se (v kruhu, samozřejmě, jinak se exhibuju rád) a paniččina nechuť cestovat někam, kde se nemluví rodným, tj. československým jazykem :) měla za příčinu to, že ač jsem měl velmi krásně našlápnuto na Interšampiona, a chyběl mi jenom jeden CACIB odjinud než z Československa, stále ne a ne a ne za jeho lovem někam vyrazit... Nakonec jsme se ale hecli, vyjeli do Klagenfurtu, a bylo :)

Den před výstavou jsme s páníčky vyrazili na pořádnou řáděnou, abych celý další den vydržel.


O 650 Km dál, 12 hodin později, nedaleko italských Alp - v rakouském Klagenfurtu. Pořádně jsme s paničkou nacvičovali, aby to vyšlo.


Já bych zapomněl!!! Spolucestující a "sokyní" mi byla tahle úúúžasná fééénečka - Iabojejika Přátelé Jetynky.


Čekání bylo dlouhé, ale nakonec se vyplatilo. Vyhrál jsem CACIB a BOB, čímž jsem splnil podmínky pro přiznání titulu Interšampion, nyní nazívaného jako C. I. B. Rozhodl jsem se totiž paničce udělat radost, a CHODIL jsem. Já váááážně chodil - přesvědčit se o tom můžete na následujících videích. Moc paní rozhodčí, Zuzaně Brotánkové, děkuji za krásné ohodnocení!!!
Jako vítěz BOB jsem se ještě zúčastnil odpolední přehlídky, kde na mě panička byla taky moc hrdá, protože jsem se zase krásně předvedl a všechno to perfektně odchodil.


Ještě pár vzpomínkových foteček... :)


Jelikož jsme byli v alpách, ještě jsme měli atrááákci. Zatímco ráno jsme potkali stádo krav, po cestě nazpátek to bylo superobří stádo oveček.


Toť vše.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey