Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
NVP Olomouc
16. 1. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Tak jsem po delší přestávce opět vyrazil na výstavu, konkrétně na III. Hanáckou národní výstavu psů v Olomouci. A jak to probíhalo, to můžete zkouknout právě v této fotoreportáži!!!


Už od počátku bylo paničce naprosto jasné, že to se mnou tenhle den vůbec nebude lehké. Zajímalo mě všechno, jenom ne nějaké předvádění či nacvičování. Například féénečka Beanie mě fakt zaujala. Samozřejmně to byl jen bratrský zájem - máme stejného taťku...


... pudlíkové, se kterými jsme se dělili o kruh, také stáli za to.


Protože panička nedala jinak, musel jsem se i čančat a trénovat... o koncentraci se ovšem rozhodně mluvit nedalo.


Zato Ashonek, můj nevlastní bráška (máme společného taťku), nespustil ze své paničky očko ani na vteřinku.


A tady už se vystavuji. Jak jsem řekl, moc se mi nechtělo. Ono taky proč, že... Všude kolem byla spousta lepší zábavy, než ťapkat po kruhu a pózovat před paní rozhodčí. No ne?


Paní rozhodčí Zuzana Větvinská Vršecká mi naštěstí mojí drobnou nechuť ťapkat dokolečka odpustila, a dala mi V1, CAC. Hurrááá, splnil jsem tak podmínky pro přidělení titulu ČESKÝ ŠAMPION!!! (Co o mně paní rozhodčí řekla, najdete tady, diplom potom tady.)


S Ashonkem, který vyhrál otevřenou třídu, jsem si to poté rozdal o titul Národní vítěz. Nejen, že to bráškovi hrozně moc slušelo, navíc si narozdíl ode mě předvádění užíval. Mooooc mu k zisku titulu Národní vítěz gratuluju!!! Stejně jako k následné výhře mezi všemi cotonky, a tudíž zisku titulu BOB!!!


Po výstavě jsem se mohl konečně pořádně proběhnout. Pravda, bylo trochu mokřivo, bahnivo... takže pokud už se vám zajídají moje obvyklé výstavní "načančánky", tohle je pro něco pro vás. Dalo by se to nazvat "ze života".


Doma jsem sice musel do vany, pak však přišel na řadu můj milovaný pribiňáček, a za to to stálo!!! Během té mňamky jsem si říkal, že rozhodně musím poděkovat zejména paní kadeřnici, za její trpělivost při mém čančání (a že jí potřebuje spouuuustu), a taky rozhodně paní rozhodčí Větvinské Vršecké za to, že mi odpustila to mé věčné pokukování po všech, jenom né po ní.


Pokud by Vás zajímaly celkové výsledky z této výstavy, rozhodně mrkněte sem.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey