Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Klubová výstava Olomouc

7. 2. 2009

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

S více než měsíčním zpožděním je tu konečně fotoreportáž z klubové výstavy cotonků, která se konala 6. ledna v Olomouci a na kterou panička připravila nástěnku s prezentací plemene Coton de Tuléar!!!


Bylo to tu zas. Zase mě česali, česali a česali...


Panička měla obavy, jestli budu v kruhu chodit, a tak zkoušela, na co se nechám nachytat... Na pelíšku? Na cokoli. V kruhu nezabíralo nic :)


Což panička zjistila už při tréninku... Já jí to pořád říkám, že v kruhu nebudu chodit. Ale copak mě ona poslouchá?


A ještě než se dostaneme k tomu, jak jsem dopadl, pár perliček :) Popisy jsou u jednotlivých obrázků :)


Výstava začala mojí kategorií, třídou vítězů psů, kde jsem se ukázal já a nevlastní bráška Ashonek. Jak už jsem naznačil, vyprdl jsem se na všechny paniččiny snahy a prostě jsem nešel a nešel. Přesto jsem dostal krásné hodnocení a ocenění V2, Res. CAC. Co o mně paní rozhodčí Zuzana Větvinská Vršecká řekla, to najdete tady.


Dále jsem tedy pokračoval už jenom jako divák. Ze všeho nejvíc jsem se těšil na třídu dorostenek, kde se předváděla sestřička Cecilka z Kozlovické Zahrady.


Sestřička se výstavou doslova "problinkala", ale i přesto jí to hrozně moc slušelo. Byla velmi nadějná 2!!! Gratulujeme!!!


Výstavu s titulem BOB vyhrál nevlastní bráška Ashon Klenot Toliary!!! Moc moc moc mu gratulujem. A to nejen k vítězství, ale i k nádherné dcerce Dorothy Vanilla Ice, vítězce V1, CAJC v kategorii mladých feneček, se kterou jsme si Ashonka vyfotili.


Závěrečná fotečka vítězů :)


Já bych zapomněl!!! Ještě jsem se ukázal v přehlídce šampionů.


A trochu zábavy na závěr. Toto je Cobi Dar Vysočiny. Kromě mezitřídy, kterou ziskem V1 CAC vyhrál, se ukázal ještě v přehlídce chovných psů :) A jak moc vážně to s tou chovností myslel, to nám předvedl po výstavě :)


Všech téměř 300 foteček z výstavy si tradičně můžete prohlédnout na coton.rajce.net.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey