Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Na výletě
14. 4. 2006

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Když mě ráno páníčci oblékli do reflexního nátělníčku, ještě jsem nečekal, co za legraci mě čeká. Vzali mě totiž na ooooobrovskej výlet na Vyšehrad. A přesto, že bydlíme na Praze 9, vyrazili jsme tam přes Kunratický les. (To je, co?)


A tady je moje oblíbená činnost. Fakt nechápu, proč jsou na mě tááák zlí, a pořád volaj fuj, když honím běžce. A když náhodou jede někdo na kole, tak to mě klíďo píďo chytí, nebo vezmou na vodítko. No rozumíte tomu? Co je špatnýho na chytání běžců za nohy a cyklistů za kola? Tomu faaaaaaaakt nerozumím.


Když už jsme překonali Kunratický les a přilehlé obce, dorazili jsme na Vyšehrad. Tam jsem samozřejmě poctivě pózoval, vždyť je to jedna z největších památek v republice:


A tady jsem pro změnu zase já, a pohled na město Prahu. (Kdo hledá, najde i Hradčany...)


No a protože pořádný výlet se má pořádně zakončit, skončili jsme v Celnici u dobrého pivečka. (Zase mi nedali ani líznout. Hrůůůůza. A přitom to pivo taaaaak krásně voníííí...)

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey