Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

1. CotonLandí piknik

3. 9. 2010

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Letos se na konci června konal 1. CotonLandí piknik - přátelské setkání cotonků a jejich páníčků. A jelikož jsem cotonek, a páníčci jsou moji, nemohli jsme na této akci chybět. Oficiální zahájení sice bylo až v pátek 25. 7., ale my jsme vyrazili už ve středu, abychom se společně s Cilkou, Harrym a Adélkou rozhlédli po okolí.


A tady máme první, čtvrteční, výlet k rybníku dářko za účelem určení trasy na sobotní hromadnou procházku. Nebylo to špatný, ale zamítli mi to, že prý moc bahnitý, či co... no booože, trochu bahníčka snad ještě nikoho nezabilo :) (No dobře, bylo to hodně bahnitý...)


Zatímco Harry, Cilka a Adélka po výletě odpočívali...


... my jsme s paničkou lehce laškovali ...


... a páníčkem lehce řádili.


Večer se k nám přidaly dvě voooňavoučké, nádherňoučké féééénečky - Chita-Van-El Best of Cotton alias Elinka - Harryho mladší sestříčka a Frenny Bílý Kvítek, které přijeli až ze slovenských Košic.


Toho jsme hned využili a v tomto kruhu oslavili Cilčiny 2. narozeniny :)


V pátek dopoledne jsme znovu vyrazili k rybníku Velké Dářko, abychom se pokusili najít nějakou méně bahnitou trasu pro hromadnou vycházku. Bohužel místní jachtklub tam má prakticky vše oplocené, takže nezbývalo než jít po poměrně frekventované cestě, a to ještě tam i zpátky :( Tímto bylo rozhodnuto - k Velkému Dářku se v sobotu nepůjde.


Odpoledne jsem si ještě z lehka zatrénoval agility...


V pátek večer začali najíždět ostatní cotonci. Chvilku jsem se s nimi očmuchával (zejména nevlastního brášku Codyho a fééénečky jsem pořádně olustroval) a pak už mě to přestalo bavit, tak jsem se šel koukat s páníčkem na televizi. V sobotu ráno jsem se neprobudil nejlépe - teplota a nechuť k papání rozhodly o tom, že celý dopolední program se konal beze mě :( Odpoledne jsem ale aspoň na chvilku vylezl na sluníčko, protože už mi bylo lépe :)


V sobotu večer jsem nemohl chybět při opékání buřtíků....


V neděli jsme udělali hromadnou fotečku účastníků.


A jelo se domů :)


Byla to fajná akce :) Takže už se moc těším na další ročník. Panička nafotila cca 900 fotek, což zajisté uznáte, že se sem prostě vejít nemohlo. Všechny je najdete na coton.rajce.net.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey