Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Krumlov a alegorická plavidla

06. - 07. 09. 2014

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Hned další víkend po oslavě mých 9. narozenin jsme zase vyrazili za strejdou Igorkem a pošukem Dundeem do Českého Krumlova. Tentokrát tato návštěva byla ještě okořeněna výletem do Vyššího Brodu, odkud vyrážela alegorická plavidla na svou plavbu neplavbu do Rožumberku.

Ve Vyšším Brodě se to pejsky jenom hemžilo. A všichni měli pindíka! Divný. No ale i tak jsem si to užil.

Pak jsme si našli fajnové místečko na mostě a čekali, až lodě vyrazí.

No byla to docela legrace. Teda než na nás z jedné lodi chrstli vodu, to se mi moc nelíbilo. Ale jinak to byla zajímavá podívaná.

Když už jsme byli ve Vyšším Brodě, navštívili jsme i tamní pívovar. To mě ani tak moc nebralo, jako spíš hrátky s dvouletým barevným boloňákem Andym.

Jak jsem říkal, byli jsme v Krumlově. Kromě Igorka a Dundeeho jsem se tam setkal i s jorkšírákem Tobim. Jak jinak - tradičně jsme většinu času strávili čmuchláním na zahradě.

Mám rád krumlovskou zahrádku a mám rád výlety :) Tento víkend byl proto pro mě fakt fajn. Všechny fotky z něj najdete tradičně na rajčeti - konkrétně tady.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey