Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Speciální výstava Záhorovice

19. 11. 2010

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Netradičně v neděli 12. 6. 2010 proběhla v moravských Záhorovicích Speciální výstava plemene Coton de Tuléar, a já samozřejmě nemohl chybět. Jelikož jsem se speciálním vítězem stal o rok dříve, tentokrát jsem nastoupil ve třídě čestné a tedy nesoutěžní.

Do Záhorovic jsme vyrazili s jednodenním předstihem a noc (a večeri :)) jsme strávili v jednom z penzionů v Uherském Brodě.


Druhý den na výstavě jsem měl opravdu radost. V čestné třídě jsem se setkal se svým odvěkým rivalem, výstavním i v lásce, Elbíkem (Elberym Best of Cotton). Bylo to moooc milé setkání a proto velmi děkuji, že mě v této třídě podpořil.


Souboj to byl vskutku vyrovnaný, a proto to pan rozhodčí skutečně neměl jednoduché - vybrat jako vítěze mohl jenom jednoho. Tentokrát jsem tím "vyvoleným" byl já, což rozhodně neměnilo nic na tom, jak to Elbíkovým slušelo.


Fajné rozhodně bylo i setkání s ostatními, zejména s mým synovcem, Dustym z Kozlovické Zahrady, kterému se opravdu dařilo a byl vyhlášen nejlepším štěnětem výstavy. Pořádně jsem si ho očmuchtlal.


A když už jsme jednou jeli tááááák daleko, využili jsme krásný podvečer k procházce po pamětihodnostech v Uherském Brodu.


Jojo, bylo to fajné. Z výstavy jsme odjeli přežraní a plní pozitivních zážitků :) Jenom škoda, že si panička taaak nějak v návalu radosti ze zapůjčených fotoaparátů nevyzvedla můj posudek, který byl opravdu nádherný... no nevadí :)

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey