Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
MVP Praha Letňany
18. 12. 2006

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR

Konečně si panička po měsíci našla čas a pomohla mi s aktualizací mojich stráneček. Řeknu Vám, že jí to trvalo. Není se ale co divit! Vánoce se blíží, navíc byl páníček nemocný, potom jsem byl zase já nemocný, no prostě hrůůůza.
Ale k tématu. Rád bych Vám ukázal, jak probíhala MVP v Letňanech. Takže koukejte, zírejte, kulte očička, tady je jistě očekávaná fotoreportáž...

Začalo to jako vždycky. V pátek jsme vyrazili k mojí kadeřnici, a na následujících fotečkách se můžete mrknout, jak mi to po patřičné péči seklo:


V neděli ráno mě naložili do mojeho luxusního vozítka, a protože to máme do Letňan co by kamenem dohodil, šli jsme pěšky. Teda já jsem se vezl. A tady už probíhá první česání. (To faaakt nemám rád.)


A také nácvik, abych věděl, co mě čeká...


Jedinečná fotka. My všichni tři v řadě (tři čuníci jdou, v řadě za sebou... pardon) máme stejného tatínka. (Fakt jsem nechtěl říct, že náš tatínek je čuník, ale jestli je přinejmenším stejné prasátko, jako to panička tvrdí o mně, tak jsem se možná i trefil.)


A hurrrááááá do akce. Soupeřů bylo spousty. A jak jsem dopadl? Stejně jako 90% všech pejsků. Pan rozhodčí si nás totiž spletl s bišonkama, takže až na čtyři cotonky všichni dostali dvojku. A já taky, fňuk, moje první dvojka v životě...


A kdože to nakonec vyhrál? No přece moje velká láska z Klešic - Elbery Best of Coton (panička je paní Tichoňová). Já se prostě umím zamilovat... MOC MOC MOC mu gratuluju.


A co bylo dál? No legrace přece... Protože jsem to měl rychle za sebou a nemuselo se čekat na další soutěže, mohl jsem si jít užívat. A aby mi nebylo tak líto, že jsem dostal svoji první dvojčičku, dostal jsem od páníčků nový obleček (bohužel promokavý - pozn. paničky), abych nebyl pořád tak mokrý a špinavý a také novou hračku - létající talíř (pozn. paničky - dnes už cosi co připomíná děravý létající talíř).


Co dodat? No poděkování přece... Sice jsem tentokrát nevyhrál, ale i přes to musím poděkovat. A komu? Vám všem přeci, že se tak zajímáte o to jak se mám. A taky paní kadeřnici, protože mě hezky načančala. A všem kamarádům cotonkům, že jsem si k nim mohl čmuchtnout a rozšířit si tak rejstřík vůní. (pozn. paničky - teda spíš smradů, asi víte kam si Aťoušek čmuchá, že...)

Poslední aktualizace: 06.07.2024

© Coton de Tuléar Atrey