Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Krumlov, bazén a já II

1. 6. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Ke dni dětí jsem si pro vás připravil jednu hravou, letně laděnou fotoreportáž. Jak jinak než z Krumlova, a po roce opět s několika obrázky přímo od bazénu!!!


Venku bylo krásně, a co děti dělají, když je krásně? Vyrazí ke koupališti nebo do bazénu!!! A my jsme samozřejmě nemohli zůstat pozadu. Do vody se mi moc nechtělo, takže jsem se alespoň rozvalil na křesílko a plavil se na něm.


Pak mi křesílko zabavil strejda Hauřík, fňuk...


... tak jsem se musel spokojit s nafukovacím lehátkem, ale i to bylo celkem žůžo.


Když jsem se bazénu nabažil, nezapomněl jsem strejdu Hauříka za to zabavené křesílko pořádně prohnat.


Sluníčko, bazén, nafukovací lehátko, a... nafukovací míč. To patří k sobě. A ukažte mi dítě, které si s nafukovacím míčem nehraje rádo!!!


I když je asi pravda, že obvykle následky hraní si nebývají tak drastické. Dneska ty hračky nic nevydrží...


Samozřejmě jsme u bazénu nestrávili celý víkend, takže se můžete pokochat i několika oblíbenými záběry honění balónku, a to s Igorkem na zahrádce. Popisky opět u jednotlivých foteček.


Toť vše. Věřili byste tomu, že mám mnohem menší zadek než Haur? :-) Ale trochu vážnosti na konec. Přeji všem ostatním oslavencům KRÁSNÝ DEN DĚTÍ!!!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey