Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

První snížek v Krumlově

27. 10. 2012

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Prvního ohlášení zimy jsem se letos dočkal na konci října v Krumlově. To bylo radosti :) No však se podívejte, jak jsem si první snížek užil.

Snížek přicházel postupně. Nejdříve hrozně lilo s pár vločkami. I to jsem si chtěl jít vyzkoušet, ale páníčci mě nepustili, a tak jsem jenom smutně koukal na zahrádku.

Nakonec jsem ale páníčky ukňoural. To už tedy více sněžilo než pršelo, ale i tak jsem byl mokrý až za ušima.

No zmokl jsem, uznávám... Páníčci ale pustili krb, takže zatímco teriéři zálibně hleděli do plamenů, já jsem se ohřával a schnul.

Druhý den už to bylo mnohem lepší. Přez noc se všechno zabělelo a snížek už byl krásně ledový a ne moc mokrý. Takže jsem vyrazil pořádně skotačit.


Potom jsme se k paničce všichni pořádně přitulili, abychom se zahřáli.

A co si o tom všem myslel strejda Igorek? Tu je jeho názor: "Mno, zatímco já a Igor jsme se vyhřívali doma u krbu, to bílé střeštiprdlo lítalo venku ve sněhu. Fakt nechápu, co ho na té ledové bílé hmotě láká, ale domů ho nešlo prakticky zahnat. Kdy on z toho vyroste..."

A jako prémii tu na závěr mám fotečku z prvního snížku v Praze. Resp. z návratu z prvního snížku v Praze :)

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey