Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Krumlov, beagle a opět balónek

7. 10. 2008

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Jak už jsem se zmínil ve fotoreportáži z MVP v Budějovicích, tenhle víkend jsme trávili v Krumlově. A tady už je slíbené pokračování toho, co se tam dělo po tom, co jsem se vrátil z Budějovic!!!


Hned po příjezdu jsem zjistil, že se naše "malá psí smečka" rozrostla. Dalším přírůstkem je beaglátko Roofy, kterého si pořídil páníček Patrik a jeho přítelkyně Maruška. Bylo mu teprve osum týdnů, takže notnou část návštěvy trávil chrupáním.


Od strejdů jsem dostal menší upozornění, že se s Roofym nesmím bavit, a tak jsme si šli hrát s paničkou sami.


Pamatujete na tu bundičku, co jsem měl jako prcek? Roofymu padla jako ulitá. Taky bude mít na zimu holé bříško, takže ji možná ještě trošku ošoupe.


Druhý den, už bez Roofyho, jsem páníkovi nejprve pomáhal navozit dříví...


... a pak... pak jsme šli s Igorkem honit balónek - naše oblíbená zábava, hurrááááá!!!


To bylo fajnéééé!!!


Bohužel víkend skončil, a tak jsme se v neděli odpoledne zařadili do tradiční popojíždějící kolony směr Praha. Má to své výhody - když stojíme v koloně, páníci mě vždycky vezmou dopředu, a nechají koukat z okýnka - to já moc rád. A kolik pejsků v dalších autech u toho vždycky potkám!!! Ty teda nafocený nemáme (ale oni si fotili nás :-) ), protože to jsme u toho neměli foťák, ale tady alespoň pár záběrů toho, jak se kochám za jízdy (no, teda spíš šourání se).

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey