Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
NVP Brno
23. 9. 2007

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Jak už jsem minule říkal, MVP Mladá Boleslav byla mojí poslední mezinárodní výstavou v tomto roce. Ještě větší čest připadla národní výstavě psů v Brně - jednalo se o mou poslední výstavu v tomto roce vůbec. A jak se mi dařilo?

Po příjezdu jsme se vrhli do tradičních záležitostí. Úprava, trénink, očmuchávání ostatních pejsků...


A tady už se vystavuji. Paní rozhodčí Mgr. Boženě Ovesné se nelíbil můj chybějící zoubek, a tak zůstalo jenom u hodnocení V1 CAC. Co o mně paní rozhodčí řekla najdete tady, diplom je poté k shlédnutí zde.


Tak to je pro letošní rok vše. Příští vystavování mě čeká až v novém roce. Jak se mi dařilo můžete shlédnout tady.
Ještě jednou bych rád poděkoval všem, kteří mě tímto úspěšným rokem provázeli. Zejména paní kadeřnici Zuzaně Větvinské Vršecké, která mě na všechny výstavy čančala, bráškovi Ashonkovi, že mi na většině z nich dělal příjemnou společnost, všem rozhodčím a rozhodcům za jejich chvály i výtky, všem soupeřům a jejich páníkům za fajn atmosféru, a Vám všem za to, že jste se o mě zajímali.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey