Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Nový člen ve smečce
22. 7. 2006

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

22. 7. 2006: Ahoooooj, omlouvám se, že jsme se tak dlouho neviděli, ale panička byla přehlcena, a na moje stránečky jí vůbec nezbyl čas. Konečně začla dohánět resty, takže tady můžete vidět, co jsem dělal na konci června...


Vyrazili jsme zase do Krumlova, kde jsem strávil krásný týden. Začátek probíhal zcela typicky, jak už znáte z předchozích fotoreportáží - hrátky s Igorkem, nebo páníčkama prarodičema. Na konci týdne ale přišlo to pravé vzrůšo. V sobotu jsme s Igorkem vyrazili na MVP Brno. To byl výlet panečku. Igorek se navíc umístil na kráásném druhém místě.


Cesta domů byla taky žůžová. Pěkně jsme se se strejdama pováleli...


Říkal jsem si, že ten den už nemůže být lepší, ale přišlo nečekané. Místo k páníčkům prarodičům jsme totiž vyrazili k páníčkovi strejdovi, a ten tam měl NOVÝ PŘÍRŮSTEK DO NAŠÍ SMEČKY! Čerstvě dovezené štěňátko českého strakatého psa Denyho.


Samozřejmě jsme nemohli zapomenout na pózování:


Musím přiznat, že jako puberťáček jsem byl z Denyho tak mimo, že se mi nechtělo ani odejít. Ale v neděli jsme se naštěstí znovu vrátili.


Dokonce se mi podařilo toho prcka tak utahat, že z toho usnul. A tak jsme se se strejdama alespoň v klidu navečeřeli.


Nakonec se Danny zase probral, takže jsme celý den, a vlastně i týden mohli zakončit hrami.


Co dodat? Už se nemůžu dočkat, až Dannyho znovu uvidím. On taaaaak krááááásně voníííííííí...

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey