Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Na 3. CotonLandím pikniku

08. - 10. 06. 2012

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Asi nikoho nepřekvapí, když řeknu, že ani letos jsme nevynechali CotonLandí piknik, letos již třetí - opět se konal v obci Kuklík na Vysočině.

Hned po příjezdu jsme si dali obídek, odpolední odpočinek a pak jsme připravili veeelkou zahrádku k bezpečným hrátkám (jinými slovy - pomohl jsem páníčkovi postavit plot :))

I letos se sjela hromada cotonků a jejich páníčků - ať už těch známých z minulých let, nebo nováčků a bylo tedy co očmuchávat a obluzovat :) Teda zejména co se feneček týče ;) Nelenil jsem ale ani u pejsků - s Pinociem Hraběnčin Ráj jsme si moc hezky zatancovali.

Takové očmuchávání Hessie a Bennie také nebylo špatné. Dal bych si říci :) Ale ostatní také nebyli k zahození ;) Počasí nám moc nepřálo, ale na to jsem měl v záloze pláštěnku :)

Musím napráskat na páníčky, že pořád někoho muckali. Cizího, samozřejmě. Tsch...

Letos jsem také exhiboval :) Teda ne, že by bylo čím. Ale paničku donutili pod hroznými výhrůžkami předvést, jak nám jde (nebo spíše nejde) tancování. No co bych se snažil - přecejenom bylo kolem spousta zajímavějších věcí. Ale tak nakonec to snad nebylo až tak hrozné ;)

A pozoooor, to není vše! Na rozdíl od loňského roku jsem se zúčastnil i SrandAgility závodů - s paničkou jsme se umístili na krásném 6. místě s časem 34 vteřin :)

Piknik jsme si skutečně užívali.

Byl to opět faný víkend :) Všem děkujeme.

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey