Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey
Vánoce v Krumlově
8. 1. 2006

♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Konečně jsem se dočkal svých prvních Vánoc. A co bylo ze všeho nejlepší, strávil jsem je v Krumlově, takže jsme se po pěti dnech zase setkali s Igorkem. Tentokrát tam bylo něco navíc. Stromeček a pod ním spoustu zabalených věcí. K čemu asi jsou? A proč je ten stůl tak nazdobený? Až mi z těch otázek šla hlava kolem.


A pak to přišlo. Zapálili se prskavky na stromečku, a páníčci rozbalili ty roztodivné balíčky. A ono v nich bylo něco i pro mně! (Pro strejdy teriéry samozřejmě taky.) Dostal jsem pískacího pejska, kterého drží panička babička v ruce, pak taky tahací hračku, která leží vedle mě na sedačce. Dále mléčné bombonky, na které mi chodí i strejdové, a rodiny z páníčkovy strany to byla cestovní "pička", hračky, šampon a různé dobrůtky.


Páníčci taky dostali spoustu dárečků, ale nejlepší prý byly následující:


No nejsem já dáreček? Snad jen škoda, že jsem ještě nezletilý, takže jsem si nemohl užívat jako moje maminka. I když těžko říct, co si o tom myslela ráno po prospání:


Nezbývá než dodat, že po krásném týdnu stráveném v Krumlově, jsem s páníčkama zase odcestoval do Prahy. Bohužel bez páníčky poctivě ukradeného fotoaparátu, kterýžto museli zase na nějakou dobu nechat v Krumlově páníčkovi dědečkovi. Určitě se Vám ale zase brzy ozvu!

Poslední aktualizace: 20.12.2020

© Coton de Tuléar Atrey