Coton de Tulear Atrey

Coton de Tulear Atrey

Fotky od ostatních cotonků


♥ Standard plemene ♥ Můj rodokmen ♥ Moji příbuzní ♥ Péče o mě ♥ S čím si hraju
♥ Moje úspěchy ♥ Termíny výstav v ČR
♥ Říjnové krumlování ♥ Pražské podzimování ♥ Moje jedenácté Vánoce ♥ Krumlovské snížko- dovádění s Dundeem ♥ Pražské snížkolítání ♥ Národní výstava Mladá Boleslav ♥ Výlet do Tetína ♥ Moje 11. narozeniny

Protože sem tam dostanu od svých kamarádů cotonků fotečky, vytvořil jsem vám tuto fotoreportáž, kde se jimi bude moci také pokochat!!! Všem za jejich fotečky moc děkuji!!!

19. 02. 2009
Sestřička Cecilka a cotonek Harry navštívili páníčky Cecilčiny maminky z chovatelské stanice Z Kozlovické Zahrady.


27. 10. 2008
Enynka (Eny of Blue Moon Cottage) a Lady (Sweet Lady du Domaine de la Rouviere) z chovatelské stanice Ráj Karpat vyrazily na výlet na Šumavu. Pár tématických foteček níže :-)


22. 10. 2008
Vlastní mladší bráškové Brinn a Bodie vyrazili na návštěvu za maminkou Enží a sestřičkou Betinkou do chovatelské stanice Z Kozlovické Zahrady. A tady je pár foteček právě z tohoto setkání.


6. 10. 2008
Další výlet velké cotoní rodiny do Jeseníků - na těchto suprových fotkách plných cotonků, které jsem dostal z chovateslké stanice Madagaskarský Sen, výletovali Aremi Madagaskarský sen, Abigail Dar Vysočiny, Akimbo Dar vysočiny, Cést moi (Sema) Reco Bohemia a Belinda (Kety) Dar Vysočiny.


6. 10. 2008
Páníčci si doslova a dopísmene vyškemrali tuhle dokonalou svatební fotečku, na které nevěstu doprovodili cotonci Kitty Klenot Toliary, Beid Life Joy a Dahib Life Joy.


27. 7. 2008
Jak to vypadá, když si cotonek povídá s papouškem, názorně předvedl Aremi Madagaskarský Sen. To by mě fakt zajímalo, co si ti dva vykládali :-)


14. 7. 2008
Rozkošňoučké fotečky plné štěnďátek jsem dostal z chovatelské stanice from Cotton Home. Z obrázků se na Vás usmívá šťastná maminka, Cornelia Best of Coton, sestřička Beanie from Cotton Home, a Vrh C.


14. 7. 2008
Nádherné rodinné fotečky jsem dostal z chovatelské stanice Madagaskarský Sen. Tomu se říká cotoní rodinka, panečku.


14. 7. 2008
Z chovatelské stanice Best of Coton přišla krásná fotečka Ghosta-Van Best of Coton, která byla pořízena profesionálním fotografem.


30. 6. 2008
Od Aremiho Madagaskarský Sen, který na MVP v Brně vyhrál CAJC a BOB, jsem dostal tuto nádhernou fotečku na travičce s medailí.


12. 5. 2008
Krásného jara si užívají snad všichni. Tyto fotečky jsem dostal z chovatelské stanice Z Kozlovické Zahrady a ty dvě nádherné cotoní dámy uprostřed sedmikrásek jsou moje maminka Enží z Jizerského Pekla a sestřička Betinka Z Kozlovické Zahrady.


3. 5. 2008
Z chovatelské stanice Reco Bohemia jsem dostal naprosto neodolatelné fotečky zdejšího rozkošného štěnďátka Garyho Reco Bohemia, který si takhle mezi sedmikráskami a pampeliškami užíval jarního počasí. Pro úplnost dodejme, že rodiči tohoto nádherného uzlíka jsou Elly May Tichý Don a Sprightly Fellow´s Game Over.


24. 2. 2008
Z chovatelské stanice Ráj Karpat jsem dostal dvě fotečky mladšího brášky Amádeuse Jarbo (má tatínka Flashe-Dancer of Woodland Cottage a maminku Grand Lady Ráj Karpat).17. 2. 2008
Z chovatelské stanice Bavlníkový květ jsem dostal roztomilé fotečky z řádění dětiček Apáčka a Emilky.9. 2. 2008
Tyhle fotečky jsou z roční oslavy jedné rozkošné cotoní slečny. No není rozkošná?8. 1. 2008
Od sestřičky a maminky jsem dostal fotečky z řádění na snížku. Další fotečky maminky a sestřičky si můžete prohlédnout ve sestřině fotoreportáži.23. 12. 2007
K Vánocům 2007 jsem obrdžel tři nádherná přáníčka. První z chovatelské stanice z Kozlovické zahrady, druhé z chovatelské stanice Klenot Toliary a třetí z chovatelské stanice Bavlníkový květ.24. 12. 2006
Tuhle nádhernou fotečku dcerky a syna Apáčka (neboli Cartoonland's Apache) a Emilky (neboli Emily Grace Bavlníkový květ) jsem dostal z chovatelské stanice Bavlníkový květ.

Poslední aktualizace: 11.05.2018

© Coton de Tuléar Atrey